przemysłowe stacje transformatorowe 1

Przemysłowe stacje transformatorowe – nowoczesne rozwiązanie na potrzeby współczesnych firm

Zakłady produkcyjne, magazyny, czy hurtownie, pełnią miejsca, w których praca nabiera pełnych obrotów. Logistyczny przebieg prac wraz z funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzenią, nie miałyby racji bytu, gdyby nie odpowiedni przepływ energii elektrycznej. Takie zakłady pracy przeważnie wymagają właściwego rozwiązania, które zapewni im optymalne zasoby prądu, bez obaw o jego utratę czy wystąpienie ewentualnej awarii. Taka sytuacja mogłaby obciążyć firmę dodatkowymi kosztami, czego nikt z pewnością nie chce.

Elektrobud S. A. jako firma z wieloletnim doświadczeniem wypracowała szczegółowo dopracowane usługi, w ramach których dostarczają przedstawicielom biznesowym wysokiej jakości produkty metalowe, a także solidnie wykonane konstrukcje w postaci nowoczesnych stacji transformatorowych. Przemysłowe trafostacje są wyraźnym udogodnieniem, które będzie sprzyjało efektownemu funkcjonowaniu zakładu, jak również nie obarczy właściciela dodatkowymi kosztami. Rozwiązanie proponowane przez Elektrobud S. A to połączenie estetyki wykonania, a także użyteczności, pełniące uniwersalne urządzenie dla firm, dające wiele korzyści.

Zalety posiadania przemysłowej stacji transformatorowej w swoim zakładzie

Podążanie za myśleniem technologicznym zaowocowało stworzeniem projektu na miarę potrzeb współczesnych biznesmenów. Firma Elektrobud S. A. opracowała innowacyjną wnętrzową stację transformatorową ICZ-E, umiejącą zadbać nie tylko o oszczędności danej działalności, ale także o ochronę środowiska naturalnego. Aspekty te, wynikają choćby z niskich kosztów budowy zasilania elektroenergetycznego oraz zmniejszania strat energii cieplnej. Przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E (Inteligentne Centrum Zarządzania Energią) została zaprojektowana tak, by nie powodowała strat cieplnych, tak jak to było w przypadku tradycyjnych rozwiązań, w których kable elektryczne zmieniały część energii w ciepło. We wnętrzowych stacjach typu ICZ-E, tego rodzaju mechanizm został zniwelowany do minimum, dzięki energooszczędnej budowie zasilania.

Poza tym przemysłowa trafostacja oferowana przez Elektrobud S. A. to rozwiązanie, które można umiejscowić w dowolnym miejscu w zakładzie pracy. Podaną konstrukcję da się zamontować zarówno wewnątrz magazynu, jak i tuż pod zadaszeniem hali. Taka opcja zapewnia od razu lepsze zagospodarowanie przestrzeni w zakładzie, które jest bardzo ważne dla jej poprawnego funkcjonowania i działań pracowników.

Rozwiązanie prezentowane przez Elektrobud S. A., to przykład nowoczesnego urządzenia, które sprzyja organizacji pracy w zakładach pracy oraz pozwala zatroszczyć się o środowisko naturalne za sprawą dużej niskich strat energii, przekładając się razem na bardzo przemyślany i oszczędny wymiar usług. Innowacyjna i przemysłowa stacja transformatorowa to idealna opcja dla każdej formy działalności, zajmującej się produkcją czy dystrybucją towarów.

 

przemysłowe stacje transformatorowe 3
DO GÓRY