modernizacja stacji transformatorowych 1

Modernizacja stacji transformatorowych – kompleksowy wymiar usług firmy Elektrobud

Stworzenie optymalnego zaplecza elektroenergetycznego to jedno z podstawowych działań, jakiego muszą się podjąć przedsiębiorcy. Czy to na placówkach sklepowych, czy na przestrzeni magazynowej, które generują duże straty cieplne, potrzebne jest urządzenie, które zadba o odpowiedni przepływ energii elektrycznej z elektrowni do klienta. Firma Elektrobud S. A specjalizująca się w sprzedaży materiałów metalowych, umożliwia także zamówienie profesjonalnej i energooszczędnej stacji transformatorowej, która zadba o właściwy przebieg zmiany napięcia z wysokiego na niskie. Kompleksowy wymiar usług naszej firmy pozwala również na jej naprawę oraz modernizację.

Elektrobud S. A. stworzył innowacyjne rozwiązanie w postaci stacji transformatorowych typu ICZ-E, czyli Inteligentne Centrum Zarządzania Energią, odbiegające normami od standardowych rozwiązań. Słupowe, kontenerowe czy mobilne stacje mimo swojej funkcji, nie dościgają technologicznie pułapu naszego patentu. Nowoczesna i wnętrzowa stacja ICZ-E została skonstruowana na potrzeby dzisiejszych klientów biznesowych, oferując im energooszczędny przepływ energii, z mniejszym wpływem negatywnym na środowisko naturalne. Nasi odbiorcy, otrzymując sprzęt w takiej postaci, mogą mieć też gwarancję przeprowadzenia przez fachowców firmy Elektrobud S. A. dokładnej modernizacji i wymiany, bądź naprawy podzespołów tak, by stacja funkcjonowała bez zarzutów, nawet podczas rutynowej kontroli.

Charakterystyczne cechy modernizacji stacji transformatorowych Elektrobud S. A.


Wnętrzowe stacje transformatorowe, tak jak i inne typy stacji odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu energii elektrycznej ze źródeł wytwarzania do odbiorcy. Niezawodne działanie całego systemu stacji transformatorowej ICZ-E podyktowane jest przeprowadzaniem regularnych kontroli i napraw sprzętu. Do jednych z działań firmy Elektrobud S. A. należy między innymi modernizacja przedmiotowa, wedle której są wymieniane i naprawiane konkretne podzespoły i urządzenia elektryczne ulegające zużyciu. Czynności w chodzące w ramy modernizacji stacji transformatorowej, koncentrują się także na rozbudowie struktury i obudowy stacji, kontroli urządzeń nastawczych, zasilania oraz wszelkich zabezpieczeń, czy nawet wymiana baterii kondensatorów wewnątrz urządzenia.

Pełen zakres działań Elektrobud S. A. związanych z modernizacją stacji transformatorowych obejmuje dokładnie:
- badanie i kontrola transformatorów,

- uzupełnianie ubytków tynku;
- czyszczenie i malowanie schodów i pomieszczeń;
- wymiana rozłączników LHTCI na nowsze;

- czyszczenie izolatorów i szyn;
- odnawianie celek;

- wykonywanie zabiegów konserwacyjnych odłączników i sprawdzanie poprawności ich funkcjonowania.

 

modernizacja stacji transformatorowych 2
DO GÓRY