Frezowanie

Frezowanie - Hass VF-3

Frezowanie odbywa się na maszynie firmy Haas. Zapewnia ona frezowanie niezależnie od indywidualnych potrzeb, dzięki czemu spełni Twoje wymagania.

Każda frezarka z serii VF zapewnia doskonałe funkcje oraz oferuje szeroki wybór opcji pozwalających dostosować maszynę do indywidualnych potrzeb. 

Frezarka VF-3 oferuje duży obszar roboczy.

Do jej zalet należy zaliczyć m.in.:

  • Mocne wrzeciono z napędem bezpośrednim
  • Możliwość dostosowania do każdych potrzeb
  • Większy zakres ruchu osi X i Z

Frezarki VF3 - informacje podstawowe

Z czym mogą pracować frezarki pionowe VF? Dzięki szerokiej gamie modeli frezarki VF mogą dopasować się do niemal każdego rozmiaru i zadania. Niezależnie od indywidualnych potrzeb znajdziesz maszynę VF, która spełni Twoje wymagania.

Najszybszym sposobem na zwiększenie wydajności frezarki Haas jest dodanie produktu jedno- lub dwuosiowego produktu obrotowego. Możesz zredukować lub całkowicie wyeliminować wiele kolejnych ustawień i łatwo rozpocząć pracę z częściami wielostronnymi. Precyzyjne produkty obrotowe Haas zapewniają wszechstronne funkcje osi 4 i 5, zwiększając wydajność dzięki przystępnej konfiguracji typu plug and play.

Frezarka
Stożek: 40"
Oś: 3
RPM: 8,1 k
Pojemność magazynu narzędzi: 30
Frezarka - paleta narzędzi

Frezarka - wymienny system narzędzi

Genialny i imponujący magazyn narzędzi to symbol skupienia się na wewnętrznym projektowaniu, rozwoju i produkcji. Za pomocą takiego podejścia zostały udoskonalone procesy, kontrola kosztów i zapewnienie stałęgo wysokiego poziomu jakości. To najlepszy sposób na zapewnienie całkowitej kontroli.

Zsynchronizowany ruch cykloidalny magazynów narzędzi jest kontrolowany krzywkami precyzji. Mocna, niezawodna konstrukcja wykorzystuje specjalny napęd przekładni ślimakowej oraz elektronicznie sterowany układ start/stop, który zapewnia długą, bezobsługową pracę. Gwarantuje to szybkie, płynne i niezawodne działanie.

Wrzeciona frezarskie i tokarskie są frezowane na tokarkach. Wrzeciona są tak dobre, jak elektronika je napędzająca. Dokładne projektowanie układów napędowych skutkuje zapewnieniem najlepszej wydajności i niezawodności usługi frezowania.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej odnośnie usługi frezowania, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

Projektowanie

Cięcie laserem

Gięcie blach

Spawanie

Malowanie proszkowe

Toczenie

Frezowanie

Śrutowanie

DO GÓRY