Cięcie laserem

i wykrawanie mechaniczne blachy

Cięcie laserem i wykrawanie mechaniczne

Obrabiamy blachy poprzez wycinanie laserowe oraz wykrawanie mechaniczne. Chcieliśmy sprostać Twoim wymaganiom, dlatego też wprowadziliśmy innowacyjne technologie optyki oraz wymieniane automatycznie stoły, co gwarantuje wycinanie z najwyższą precyzją.

Wycinamy laserem formaty blach nawet do wymiarów 2000 mm x 4 000 mm oraz do grubości rzędu 25 mm.

Cały czas mając na uwadze Twoje zadowolenie, zachowujemy bardzo dokładną precyzję cięcia blach, jak również znikomą tolerancję ewentualnych błędów.

Eagle eVision - mały Herkules cięcia laserowego

Eagle eVision – podczas jej projektowania, zespół konstruktorów poszukiwał innowacyjnych rozwiązań, by zapewnić precyzję i szybkość wycinania laserowego. Finalnie otrzymaliśmy energooszczędną wycinarkę, która działa bezawaryjnie. Wszystkie projekty przygotowane przez Programistów, są natychmiastowo zaczytywane przez urządzenie. Wysoka precyzja cięcia oraz automatyczna wymiana stołów w połączeniu z wysoką wydajnością pracy sprawiają, że Twoje zlecenia będą wykonywane dobrze oraz ekspresowo. pozwala również na zmniejszenie kosztów wycinania laserowego.

Eagle eVision


Wykrawarka laserowa

Wycina blachy:
• format 2000 mm x 4000 mm
• grubość do 25 mm

Trumpf Trumatic


Wykrawarka Laserowo - mechaniczna

Wycina blachy:
• format 1500 mm x 3000 mm
• grubość do 8 mm

Trumpf Trumatic TC 600L - poteżny, dwufunkcyjny kolos

Trumpf Trumatic TC 6000L – dwufunkcyjny megakombajn do cięcia laserowego oraz wykrawania blach, ponieważ nie wszystkie Twoje projekty da się po prostu wyciąć. Trumpf to potężne urządzenie, oferujące zarówno możliwość cięcia laserem, jak również wykrawanie za pomocą narzędzi mechanicznych. Daje to znaczną przewagę oraz poszerza spektrum możliwości wykorzystania urządzenia. Możemy na przykład wykonać na niej wszelkiego rodzaju przetoczenia blach lub perforacje.

Dodatkową opcją jest możliwość grawerowania blachy, co może podnosić jej walory estetyczne lub użytkowe. Możesz na przykład zażyczyć sobie grawerowanie własnego logotypu, znaku firmowego lub tabliczki znamionowej.

Istnieje również możliwość grawerowania dowolnej zaprojektowanej grafiki wektorowej.

Oszczędność czasu i pieniędzy - brzmi interesująco?

Usługę cięcia laserowego oraz wykrawania wykonujemy zarówno z materiału, który nam powierzysz, jak również z proponowanej przez nas, dobranej odpowiednio do Twojego projektu blachy.

Zawsze przed etapem produkcji weryfikujemy Twój projekt oraz dokonujemy stosownych obliczeń, by oszczędzić Twój czas i pieniądze. Jak dodatkowa weryfikacja i obliczenia mogą mieć wpływ na oszczędność czasu i pieniędzy? To tak naprawdę proste – nawet w najlepszej dokumentacji projektowej mogą zdarzyć się pomyłki, które następnie przekładają się na błędy podczas finalnego wycinania laserowego lub wykrawania. Zużywa się wtedy zarówno czas na poprawki, projektowe, ponowne wycinanie, jak również rośnie koszt materiałów i robocizny.

Dzięki stosowanym przez nasz zespół Konstruktorów rozwiązaniom, oszczędzasz swój czas i pieniądze, oczekując na wysokiej klasy produkt.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej odnośnie usługi wycinania laserowego, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

Projektowanie

Cięcie laserem

Gięcie blach

Spawanie

Malowanie proszkowe

Toczenie

Frezowanie

Śrutowanie

DO GÓRY