Stacja transformatorowa na dachu? To możliwe!

  przez    0   0

Filozofią przemysłowej, wnętrzowej stacji transformatorowej ICZ-E jest umieszczenie jej wewnątrz budynku, jak najbliżej urządzeń elektrycznych. Wówczas m.in. ograniczmy do minimum straty po stronie niskiego napięcia.

Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy już miejsca w budynku? Wszystkie pomieszczenia produkcyjne a także garaże i piwnice są już całkowicie zajęte?

Z pomocą przychodzi nam najnowsza przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E. Jej specjalna obudowa, odporna na warunki atmosferyczne umożliwia umieszczenie jej na dachu budynku.

Filozofia produktu jest wówczas zachowana, ponieważ zmniejszamy odległość stacji transformatorowej do urządzeń elektrycznych w firmie do minimum.

Jednocześnie przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E umieszczona na dachu nie zajmuje nam niezbędnego miejsca w obrębie działki, które możemy przeznaczyć np. na dodatkowe miejsca parkingowe.

This slideshow requires JavaScript.


Powiązane Wpisy

Polska Nagroda Innowacyjności 2017

Polska Nagroda innowacyjności 2017Elektrobud S.A. uzyskała nominację do tytułu: Polska nagroda Innowacyjności 2017 w kategorii: Innowacyjna Firma za Przemysłową Stację transformatorową ICZ-E, dającą wymierne, wyliczalne korzyści finansowe w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Biznes Plus w gazecie Wyborczej

CZYTAJ DALEJ →

Zaproszenie do udziału w seminarium

ZaproszenieZaproszenie do udziału w seminarium pt: Wymierne wyliczalne korzyści finansowe dla projektantów z zastosowania wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E Seminarium odbędzie się w dniach 15-16.09.2016 w Pszczółkowie koło Wschowy i jest dedykowane dla biur projektowych. Seminarium będzie podzielone na bloki tematyczne: zagadnienia związane z projektowaniem wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E, wyliczenie wymiernych korzyści finansowych dla projektantów omówienie […]

CZYTAJ DALEJ →

Przemysłowa Stacja Transformatorowa ICZ-E produktem roku 2014

Produkt Roku 2014Przemysłowa Stacja Transformatorowa ICZ-E została wybrana Produktem Roku 2014 w kategorii "Elementy instalacji elektrycznych i energetycznych" w II etapie konkursu organizowanego przez miesięcznik „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”.

CZYTAJ DALEJ →

Komentarze są wyłączone

Powrót na górę