Kontakt

Elektrobud     ul. Nowopolna 10      67-400 Wschowa
tel. centrala: +48 65 547 66 00     fax: +48 65 547 66 09     e-mail:wschowa@elektrobud.pl

Numery Telefonów i Adresy E-mail

SEKRETARIAT

tel.:+48 65 547 66 00
e-mail: sekretariat@elektrobud.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Beata Bazylewicz
tel.:+48 65 547 66 80
e-mail:ksiegowosc@elektrobud.pl

Agnieszka Bazylewicz
tel.:+48 65 547 66 83
e-mail:agnieszka.bazylewicz@elektrobud.pl

Dorota Kaźmierczak
tel.:+48 65 547 66 82
e-mail:dorota.kazmierczak@elektrobud.pl

WYDZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tadeusz Suszczewicz
tel.:+48 65 547 66 01
e-mail:tadeusz.suszczewicz@elektrobud.pl

Agnieszka Sadowska
tel.:+48 65 547 66 02
e-mail:agnieszka.sadowska@elektrobud.pl

WYDZIAŁ KONSTRUKCYJNO-TECHNOLOGICZNY

Tadeusz Koleśnik
tel.:+48 65 547 66 12
e-mail: tadeusz.kolesnik@elektrobud.pl

Mirosław Okoniewski
tel.: +48 65 547 66 11
e-mail: miroslaw.okoniewski@elektrobud.pl

Andrzej Okoniewski
tel.: +48 65 547 66 31
e-mail: andrzej.okoniewski@elektrobud.pl

Piotr Litorowicz
tel.: +48 65 547 66 10
e-mail:piotr.litorowicz@elektrobud.pl

WYDZIAŁ WYCEN, PRZETARGÓW I ANALIZ

Robert Ruszczak
tel.: +48 65 547 66 42
e-mail: robert.ruszczak@elektrobud.pl

Marek Bernat
tel.: +48 65 547 66 41
e-mail: marek.bernat@elektrobud.pl

DZIAŁ KADR

Małgorzata Władaczyńska
tel.:+48 65 547 66 85
e-mail: kadry@elektrobud.pl

ADMINISTRATOR SYSTEMU INFORMATYCZNEGO /ABI

Marcin Malanowski
tel.: +48 65 547 66 03
e-mail: marcin.malanowski@elektrobud.pl

WYDZIAŁ USŁUG ENERGETYCZNYCH

Marek Bazylewicz
tel.:+48 65 547 66 96
e-mail: marek.bazylewicz@elektrobud.pl

Szymon Bazylewicz
tel.:+48 65 547 66 60
e-mail: szymon.bazylewicz@elektrobud.pl

Michał Ścibor
tel.:+48 65 547 66 61
e-mail: michal.scibor@elektrobud.pl

Katarzyna Pluta
tel.:+48 65 547 66 74
e-mail:katarzyna.pluta@elektrobud.pl

Rafał Bazylewicz
tel.:+48 65 547 66 70
e-mail: rafal.bazylewicz@elektrobud.pl

Adam Siodelski
tel.:+48 65 547 66 72
e-mail: adam.siodelski@elektrobud.pl

Marcin Jankowski
tel.:+48 65 547 66 73
e-mail: marcin.jankowski@elektrobud.pl

Bogdan Jankowski
tel.:+48 65 547 66 64
e-mail: bogdan.jankowski@elektrobud.pl

Bartosz Krzywulski
tel.:+48 65 547 66 65
e-mail: bartosz.krzywulski@elektrobud.pl

Jan Grzeszkowiak
tel.:+48 65 547 66 63
e-mail: jan.grzeszkowiak@elektrobud.pl

MAGAZYN

tel.: +48 65 540 80 09
e-mail: magazyn@elektrobud.pl

PRODUKCJA

Anna Prałat
tel.:+48 65 547 66 21
e-mail: anna.pralat@elektrobud.pl

Formularz Kontaktowy

Twoje Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój Email (wymagany)

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Powrót na górę