Ciecie laserem i wykrawanie mechaniczne blachy

wycinanie

Obróbka brach w naszej firmie następuje poprzez wycinanie laserowe i wykrawanie mechaniczne.
Cięcie laserem w najnowszej technologii, innowacyjna technologia optyki lasera oraz wymienne automatycznie stoły, gwarantują wycinanie laserowe z najwyższą precyzją.
Wycinamy laserem duże formaty blach, a dodatkowo maksymalna grubość blachy sięga rzędu 25 mm, gdzie zachowana zostaje precyzja cięcia blach i znikoma tolerancja.

Wykrawarka laserowa Eagle eVision:

  • format 2000 mm x 4000 mm
  • grubość do 25 mm

Wykrawarka laserowo – mechaniczna Trumpf Trumatic:

  • format 1500 mm x 3000 mm
  • grubość do 8 mm

Zastosowanie pneumatycznych trzymaczy wpływa na pełną stabilizację blachy, przez co nawet małe formaty blach przy naszym cięciu laserowym nie ulegają przesunięciom i są zgodne z wymiarem.
Wycinamy laserowo na urządzeniu marki Eagle eVision najnowszej generacji. Zespół konstruktorów projektując maszynę poszukiwał innowacyjnych rozwiązań, a to zaowocowało wprowadzeniem na rynek urządzenie energooszczędne, bezawaryjne, wykorzystujące najnowsze technologie pracujące na najwyższej jakości komponentach. W konsekwencji dysponujemy wykrawarką laserową o wyjątkowej wydajności pracy, w pełni zautomatyzowanym procesie, dbającą o obniżenie kosztów wycinania laserowego, a w następstwie obniżenie Państwa kosztów i maksymalne przyspieszenie wykonania zadania wycinania laserowego.
Dzięki temu, że nasz park maszynowy wzbogacił się o tak cenny nabytek, możemy Państwu zaoferować cięcie laserem w przystępnej cenie, maksymalnie skracając terminy realizacji zleceń.
Aby zapewnić kompleksową usługę cięcia laserowego / wykrawania blach, dysponujemy urządzeniem dwufunkcyjnym Tfumpf Trumatic TC 6000L. Maszyna skupia w sobie zarówno wycinanie laserem jak również mechaniczne narzędzia do wykrawania blach, co daje jej znaczą przewagę kombajnu. Wykonujemy na niej wszelkie przetłoczenia blach oraz perforacje.
Zarówno podczas cięcia laserowego jak również wykrawania mechanicznego, istnieje możliwość grawerowania blachy, co dodatkowo podnosi walory estetyczne blachy o znaki firmowe, logotypy, czy dowolnie zaprojektowaną przez klienta grafikę.
Cięcie laserowe oraz wykrawanie mechaniczne wykonujemy zarówno z proponowanej przez nas blachy, jak również wykonujemy usługi cięcia blachy z powierzonego materiału.
Zawsze przed produkcją weryfikujemy projekt, którym dysponuje klient. Oszczędzamy Państwa pieniądze, poprzez wychwycenie często zdarzających się błędów w dokumentacji i tym samym eliminujemy cięcie laserowe / wykrawanie blach z błędami, co oszczędza czas i pieniądze klienta. Nasze biuro konstrukcyjne służy pomocą na każdym etapie wykonywani usługi, czy będzie to jedynie cięcia laserowe, czy też kompleksowy produkt (szafy i obudowy, pulpity sterownicze, regały itp. Patrz kategorie produktów).