• Projektowanie konstrukcji
  • Modele 3D konstrukcji
  • Obliczanie wytrzymałości elementów konstrukcji stalowych
  • Obliczanie odkształceń konstrukcji stalowych
  • Obliczanie przepływów w konstrukcjach zamkniętych

Nasza firma w największym stopniu zwraca uwagę na jakość wyrobu. Dlatego utworzone zostało specjalistyczny Biuro Projektowe, w którym specjaliści projektują wyroby, opracowują technologię ich wytworzenia oraz prowadzą uzgodnienia z klientem, doradzając mu najlepsze rozwiązania.

 Projektowane konstrukcje stalowe w zależności od potrzeb klienta, poddawane są obliczeniom:

  • wytrzymałościowym, w przypadku możliwości powstania odkształceń elementów podczas docelowego zastosowania.

W naszym biurze projektowym wiemy, iż obliczenia wytrzymałościowe odgrywają olbrzymią rolę przy funkcjonalności elementów i konstrukcji. Dokonując obliczeń wytrzymałościowych, mamy pewność, że zastosowany rodzaj materiału oraz sama budowa konstrukcji nie ulegnie zdeformowaniu lub wygięciu podczas stosowania.

Dodatkowo po dokonaniu obliczeń wytrzymałościowych, mamy gwarancję bezpieczeństwa wyrobów np. uchwytów, zamków, wentylacji itd.

Nasze biuro projektowe, dokonując obliczeń wytrzymałościowych na etapie projektowania / konstruowania, zapewniamy klientowi komfort (także przy wybieraniu rozwiązań projektowych) oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

  • przepływów w konstrukcjach stalowych zamkniętych, w których istniejące źródło ciepła zagraża potencjalnym urządzeniom elektronicznym wbudowanym w konstrukcję.

Nasze biuro projektowe spotkało się na rynku z praktyką stosowaną przez producentów szaf i rozdzielni, polegającą na oferowaniu klientowi standardowych produktów, które w żadnej mierze nie uwzględniają zabudowanych w nich urządzeń. Zazwyczaj takie konstrukcje stalowe wyposażone są w standardowe wentylatory, nie wystarczające dla osprzętu o zwiększonej mocy cieplnej.

Nasze biuro konstrukcyjne, w optymalny sposób dobiera wentylacje do konstrukcji już podczas projektowania, co powoduje, że klient otrzymuje kompleksowo sprawdzony towar, w pełni dostosowany do jego potrzeb, bez konieczności późniejszej ingerencji w konstrukcję.

Oszczędności więc dla klienta tworzą się zarówno poprzez eliminację konieczności wymiany podzespołów, a także przestojów zakładów związanych z koniecznością dokonania zmian.

DO GÓRY