Stacja transformatorowa na dachu? To możliwe!

DODANO DNIA kwiecień 26th  - DODANO W Aktualności

Filozofią przemysłowej, wnętrzowej stacji transformatorowej ICZ-E jest umieszczenie jej wewnątrz budynku, jak najbliżej urządzeń elektrycznych. Wówczas m.in. ograniczmy do minimum straty po stronie niskiego napięcia.

Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy już miejsca w budynku? Wszystkie pomieszczenia produkcyjne a także garaże i piwnice są już całkowicie zajęte?

Z pomocą przychodzi nam najnowsza przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E. Jej specjalna obudowa, odporna na warunki atmosferyczne umożliwia umieszczenie jej na dachu budynku.

Filozofia produktu jest wówczas zachowana, ponieważ zmniejszamy odległość stacji transformatorowej do urządzeń elektrycznych w firmie do minimum.

Jednocześnie przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E umieszczona na dachu nie zajmuje nam niezbędnego miejsca w obrębie działki, które możemy przeznaczyć np. na dodatkowe miejsca parkingowe.

This slideshow requires JavaScript.

Polska Nagroda Innowacyjności 2017

DODANO DNIA styczeń 17th  - DODANO W Aktualności

Elektrobud S.A. uzyskała nominację do tytułu: Polska nagroda Innowacyjności 2017 w kategorii: Innowacyjna Firma

za Przemysłową Stację transformatorową ICZ-E, dającą wymierne, wyliczalne korzyści finansowe

w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Biznes Plus w gazecie Wyborczej

List Nominacyjny ELEKTROBUD S.A

The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

XIII Kongres Nowego Przemysłu

DODANO DNIA październik 25th  - DODANO W Aktualności

„Wzorzec. Efektywny projekt energetyczny” – wyróżnienia wręczone podczas

XIII Kongresu Nowego Przemysłu

Katowice/Warszawa 20 października 2016 – „Wzorzec. Efektywny projekt energetyczny” – to wyróżnienie dla najciekawszych i najważniejszych rozwiązań, służących podnoszeniu efektywności energetycznej. W gronie laureatów przyznanych po raz pierwszy nagród znaleźli się podejmujący odważne decyzje, liderzy w dziedzinie innowacji i nowych technologii. Gala wręczenia prestiżowych tytułów zwieńczyła pierwszy dzień XIII Kongresu Nowego Przemysłu.

– Konkurs skierowany był do firm, zarówno pomysłodawców, wykonawców, jak i użytkowników nagrodzonych projektów; do inwestorów, którzy zdecydowali się finansowo i organizacyjnie wesprzeć wyróżnione pomysły, do instytucji państwowych i samorządowych, zrzeszeń biznesowych, placówek naukowych, wreszcie do indywidualnych wynalazców i projektodawców.

 

Nadesłane zgłoszenia oceniło jury złożone z ekspertów i przedstawicieli kolegium redakcyjnego Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl.

 

Nagrody „Wzorzec. Efektywny projekt energetyczny” przyznano za:

Innowacyjny sposób zasilania z wykorzystaniem wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E
w firmie Elektrobud

Wyróżnione rozwiązanie daje wymierne, wyliczalne korzyści finansowe w obniżeniu kosztów budowy i obniżeniu strat cieplnych w przesyle energii elektrycznej w porównaniu do rozwiązania tradycyjnego. Twórcy tej koncepcji rekomendują ją tak: „postaw przemysłową stacje transformatorową ICZ-E jak najbliżej odbiorników energii elektrycznej, obniż koszty budowy sieci elektroenergetycznej  i nie płać za straty cieplne w przesyle energii elektrycznej”.

Oszczędności energii w PepsiCo

Modernizację energetyczną Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin-Jeziorna

Podniesienie efektywności energetycznej oraz przygotowanie do elastycznej pracy bloku OP-650 (K-4) w elektrowni EDF Polska w Rybniku

Turbina wiatrowa małej mocy o pionowej osi obrotu Verti

Enabler DSR – optymalizacja zużycia energii w budynkach wielkokubaturowych

SYNDIS – Kompleksowy System Nadzoru, Doradztwa i Sterowania

FBVR – regulacja napięcia bazująca na pomiarze częstotliwości

Rozwiązania z zakresu automatyki budowlanej w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach

Abonament na Oszczędzanie – elektrownia słoneczna w abonamencie nawet za 1 zł

„Wzorzec. Efektywny Projekt Energetyczny 2016” to rozwinięcie formuły nagród „Nowy Impuls”, które honorowały firmy, instytucje i osoby, które wniosły do polskiej gospodarki i sektora paliwowo-energetycznego nową jakość, wyznaczały kierunki pozytywnych zmian. Tym razem merytoryczny fundament nagród został poszerzony i skupiono uwagę na efektywności rozwiązań energetycznych.

 

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpiło 19 października 2016 r. podczas gali XIII Kongresu Nowego Przemysłu. Kongres to od 13 lat najważniejsze spotkanie sektora energetycznego
w Polsce, w trakcie którego poruszane są bieżące problemy branży. Co roku w wydarzeniu udział biorą przedstawiciele zarządów czołowych firm energetycznych, reprezentanci rządu, administracji publicznej oraz eksperci.

Organizatorem Kongresu Nowego Przemysłu jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się pod adresem: http://www.kongresnp.pl/pl/.

 

Nagroda-3
Nagroda-2
Nagroda-1
Nagroda

Zaproszenie do udziału w seminarium

DODANO DNIA sierpień 26th  - DODANO W Aktualności

Zaproszenie do udziału w seminarium pt:

Wymierne wyliczalne korzyści finansowe dla projektantów z zastosowania wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E

Seminarium odbędzie się w dniach 15-16.09.2016 w Pszczółkowie koło Wschowy i jest dedykowane dla biur projektowych.

Seminarium będzie podzielone na bloki tematyczne:

 1. zagadnienia związane z projektowaniem wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E,
 2. wyliczenie wymiernych korzyści finansowych dla projektantów
 3. omówienie współpracy z biurem projektowym.

Ramowy program seminarium:

15.09.2016 (czwartek)

 • – przyjazd uczestników, rejestracja i zakwaterowanie,
 • – 11:00 do 14:00 – wykłady z przerwą kawową o 12:15 do 12:45,
 • – 14:00 do 15;30 – obiad,
 • – 15:30 do 16:30 – prezentacja stacji ICZ-E,
 • – 16:30 do 18:00 – warsztaty projektowe,
 • – 18:00 do 19:00 – pokaz NATURAL HORSEMANSHIP
 • – 19:00 – kolacja powitalna.

16.09.2016 (piątek)

 • – 08:00 – śniadanie
 • – 09:00 do 11:00 – spotkanie podsumowujące – formy i zasady współpracy z biurem wsparcia projektowego,
 • – 12:00 – pożegnanie i wyjazd uczestników

Opłata uczestnika: organizator pokrywa koszty uczestnictwa i pobytu.

Prosimy o zgłaszanie udziału najpóźniej do dn. 10.09.206 mailowo.

 

Telefon kontaktowy: 606 80 40 80

E-mail: marek.bazylewicz@elektrobud.pl

Zaproszenie

Malarnia proszkowa ADAL

DODANO DNIA luty 15th  - DODANO W Park maszynowy

Malarnia proszkowa ADAL

Malarnia proszkowa

Malujemy proszkowo:

 • – stal czarną
 • – aluminium
 • – alucynk
 • – INOX

Pomalujemy proszkowo detale o maksymalnych gabarytach:

 • – dł. 6m
 • – szer. 1,35m
 • – wys. 2,5m

Malujemy proszkowo wszystkimi kolorami z palety RAL.

Dysponujemy farbami proszkowymi różnych producentów.

Nowoczesny obiekt malarni proszkowej, zapewnia uzyskanie wysokiej jakości powłoki antykorozyjnej, na poziomie C4 (trwałość antykorozyjna powłoki 480 godzin w rozpylonej solance w komorze solnej). Jest to bardzo wysoka jakość dostępnych współcześnie malarni proszkowych, gwarantująca trwałość powłoki, zarówno pod względem podpełzania korozji, jak również trwałości kolorów z wybranego przez klienta koloru RAL (cała paleta). Nasza malarnia proszkowa w tym celu wykorzystuje innowacyjny sposób przygotowania powierzchni już na etapie mycia detalu, poprzez wykorzystanie konwersji cyrkonowej (naniesienie na umyty, odtłuszczony metal powłoki nanoceramicznej). Malowane proszkowo detale w ten sposób uzyskują wstępną powłokę zabezpieczającą już przed naniesieniem zabezpieczenia właściwego (proszku), co powoduje zwiększenie zabezpieczenia antykorozyjnego.

malarnia proszkowa - myjka

Myjka malarni proszkowej sterowana jest automatycznie, włącznie z dozowaniem chemii oraz oscylacją trawers w trakcie natrysku, co gwarantuje równomierną obróbkę mytych detali, a także ich nanozabezpiecznie. Należy wspomnieć, że przy wstępnym przygotowaniu detali do malowania proszkowego ważnym jest mycie detali w niezanieczyszczonym medium jakim jest woda sieciowa chemicznie wzbogacona środkami myjącymi oraz woda zdemineralizowana – w naszej malarni proszkowej dzięki zastosowaniu szeregu filtrów oraz odolejaczowi wyposażonemu w układ płyt lamelowych, dzięki któremu oddzielane są sekwestranty i substancje olejopodobne.

Na jakość zabezpieczenia antykorozyjnego metalu malowanego w naszej malarni proszkowej na znaczący wpływ wysoka jakość zastosowanych pistoletów natryskowych (aplikacja proszku) oraz fakt całkowicie odseparowania gniazda malarni proszkowej (nanoszenia proszku) od czynników zewnętrznych. Gniazdo aplikacyjne jest zamkniętym pomieszczeniem, co wpływa na możliwość dokładnego naniesienia proszku na elementy metalowe, bez zagrożeń zainfekowania powłoki przez ciała obce, w tym pył i kurz.

Malarnia proszkowa - piec

Malarnia proszkowa wyposażona jest w piec polimeryzacji, który pomieści detale długości 6 mb. Wyposażony jest on w szereg czujników dających możliwość zadania żądanej temperatury ( w zależności od karty charakterystyki farby proszkowej). Gwarantuje również równomierny rozkład temperatury na całej jego długości, co wpływa na jakość uzyskiwanej powłoki antykorozyjnej (równomiernie spolimeryzowana farba proszkowa na całej długości nawet najdłuższych detali).

W związku z dbałością o środowisko naturalne, nasza malarnia proszkowa wyposażona jest w oczyszczalnię ścieków, gwarantującą brak możliwości wydostania się do środowiska jakichkolwiek zanieczyszczeń. Jest to spójne ze standardami CRS (Corporate Social Responsibility).

Wydajność, jakość powłok oraz stopień zabezpieczenia antykorozyjnego uzyskiwanego w malarni proszkowej, kontrolowana jest na bieżąco przez personel, dzięki wyposażeniu w sprzęt laboratoryjny.

Nasza malarnia proszkowa w chwili obecnej jest na etapie weryfikacji certyfikacyjnej światowego producenta farb proszkowych, w zakresie uzyskania certyfikatu architektonicznego.

Linia malarni proszkowej spełnia wytyczne architektoniczne stowarzyszenia QUALICOAT.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 34

DODANO DNIA wrzesień 11th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 11.09.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 34

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

KOMPUTERY (20 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 20 komputerów zgodnych z parametrami określonymi niżej:
  • Komputer laptop – 2 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel Core i7 5. generacja 5500U / 2.4 GHz ( 3 GHz ) / 4 MB Pamięć podręczna

System operacyjny:

Windows 8.1 Pro, wersja 64-bitowa – polski

Pamięć:

12 GB DDR3L

Karta graficzna:

NVIDIA GeForce 920M – 4 GB DDR3

Dysk twardy:

512 GB SATA SSD 2,5-calowy

Napędy optyczne:

DVD-Writer

Mysz:

Logitech MX Anywhere 2

Matryca:

17.3″ WLED ekran dotykowy 1920 x 1080 / Full HD

Praca w sieci:

Bluetooth 4.0, 802.11ac , 10/ 100 Ethernet

Połączenia & Rozszerzenie:

2x USB 2.0, USB 3.0, LAN, HDMI, Czytnik kart pamięci SD Card,

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Komputer laptop – 2 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Core™ i5-4200M

System operacyjny:

Windows 8.1 Pro, wersja 64-bitowa – polski

Pamięć:

4 GB pamięci SDRAM 1600 MHz DDR3L (1×4 GB)

Karta graficzna:

Zintegrowana Intel HD Graphics 4600

Dysk twardy:

SATA 500 GB 7200 obr./min

Napędy optyczne:

DVD+/-RW SuperMulti DL

Matryca:

Cienki ekran LED o przekątnej 39,6 cm (15,6″) FHD SVA eDP 1.2 z powłoką antyrefleksyjną (1920 x 1080)

Praca w sieci:

Karta sieciowa Realtek (10/100/1000)

Karta sieci bezprzewodowej Broadcom 802.11a/b/g/n (2 x 2) oraz moduł Bluetooth® 4.0 combo

Połączenia & Rozszerzenie:

4 porty USB 3.0, 1 port USB 3.0 (ładowanie), 1 port DisplayPort, 1 port VGA, LAN, 1 złącze dokowania, Czytnik kart pamięci SD Card, 1 port szeregowy (COM)

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Komputer laptop – 4 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel Core i3 Mobile i3-5005U, 2 GHz, pamięć podręczna 3 MB, technologia Hyperthreading,

System operacyjny:

Windows 8.1 Pro, Professional – polski

Pamięć:

4096 MB SODIMM DDR3L

Karta graficzna:

Zintegrowana Intel HD Graphics 5500

Dysk twardy:

500 GB 7200 obr./min.

Napędy optyczne:

DVD Slim Rambo

Matryca:

15,6 cali TFT HD [LED] AntiGlare, rozdzielczość 1366 x 768

Połączenia & Rozszerzenie:

1x USB 2.0 – PowerShare, 2x USB 3.0, LAN, HDMI, Czytnik kart pamięci SD Card,

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Komputer stacjonarny (dedykowany dla konstruktora) kompletny, z okablowaniem i urządzeniami peryferyjnymi – 1 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Xeon® Processor E5-1660 v3 (Eight Core, 20MB Cache, 3.0 GHz Turbo)

System operacyjny:

Windows 7 Professional (licencja na 64-bitowy Windows 8.1) — wersja

polska,

Pamięć:

64GB (4x16GB) 2133MHz DDR4 ECC RDIMM

Karta graficzna:

NVIDIA Quadro K5200 8GB (2 złącza DP, 2 złącza DL-DVI-I, 2 adaptery DP do SL-DVI)

Kontroler dysków:

Zintegrowany Intel AHCI chipset SATA controller 6 x 6,0Gb/s z programowym

RAID 0/1/5/10

Internal Hard Drive RAID Configuration:

C3 SATA / SSD 2.5 Inch, 1-2 Hard Drives

Dysk twardy:

512 GB SATA SSD 2,5-calowy

Napędy optyczne:

8x DVD-/+RW Slimline

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna

Mysz:

USB, bezprzewodowa, laserowa, rozdzielczość 1600 dpi, technologia Smart Shift, ergonomiczny kształt, dla praworęcznych, 6 przycisków + dodatkowa rolka uchylna ( przewijanie w 4 kierunkach), kolor czarny,

Monitor:

69cm (27calowy) LED monitor DVI,DP,HDMI

(2560×1440), czarny,

Dodatkowe:

Przełącznik czujnika otwarcia obudowy,

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Komputer tablet – 10 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel Atom Quad Core Z3735F 1,33 GHz, 1,83 GHz, 4 rdzeniowy,

System operacyjny:

Windows 8.1 Pro, Professional – polski

Pamięć:

Wbudowana pamięć 64 GB

RAM – wbudowana 2048 MB

Układ graficzny:

Intel HD Graphics

Wyświetlacz:

Dotykowy, pojemnościowy, 10,1 cali TFT IPS, LED, rozdzielczość 1920 x 1200,

Praca w sieci:

Bluetooth 4.0, Wi-Fi (802.11b/g/n)

Połączenia & Rozszerzenie:

Czytnik kart pamięci Micro SD Card, 1x USB 3.0, 1x micro HDMI,

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Komputer tablet – 1 szt. o specyfikacji:

Procesor:

MTK 8382 QC 4×1,3 GHz

System operacyjny:

Android 4.4

Pamięć:

Wbudowana pamięć 16 GB

RAM – wbudowana 3072 MB

Wyświetlacz:

IPS, 16M kolorów, rozdzielczość 1024×600 (7″)

Praca w sieci:

Bluetooth, Wi-Fi,

Połączenia & Rozszerzenie:

Czytnik kart pamięci Micro SD Card,

Modem GSM:

GSM/EDGE 850/900/1800/1900MHz

Gwarancja:

Jednoroczna gwarancja producenta door to door

 1. Komputery powinny posiadać instrukcje i oprogramowanie w języku polskim.
 2. Komputery powinny być wyprodukowane przez producenta spełniającego standardy zarządzania jakością, zarządzania środowiskiem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji określonych aktualnie obowiązującymi normami, w szczególności: ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 (Dell, HP, Lenovo itp.).
 3. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci odnośnie sprzętu należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia – jak w pkt II. lit. 1.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 09.10.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 02.10.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA KOMPUTERY (20 szt.)”

 1. Dopuszczalne jest składanie ofert drogą elektroniczną na adres marcin.wilk@elektrobud.pl W temacie wiadomości należy wpisać „OFERTA NA KOMPUTERY (20 szt.)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 18.09.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 7 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenia oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-34/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Sprostowanie

Załaczniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 33

DODANO DNIA wrzesień 7th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 07.09.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 33

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

SERWERY (2 szt.) – dostawa,

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 2 serwerów zgodnych z parametrami określonymi niżej:
 • Serwer Dell PowerEdge R730 o specyfikacji:

Obudowa:

– Obudowa typu Rack 2U wraz z kompletem szyn umożliwiających montaż w standardowej szafie rack wraz z organizatorem kabli,

– Możliwość zainstalowania min. 16 szt. dysków 2,5”,

Procesor:

– Intel® Xeon® Processor E5-2640 v3 (2,6GHz, 8 rdzeni/16 watków, 20MB pamięci podręcznej, 8.00GT/s QPI, Turbo, HT, 90W) maks. pamięć 1866MHz – 2 szt.,

Pamięć:

– 16GB RDIMM, 2133MT/s, w modułach dwubankowych, szerokość magistrali x4 – 4 szt.,

– Moduł RDIMM 2133MT/s,

Dyski twarde:

– 200GB Solid State Drive SATA Mix UseMLC 6Gbps 2.5in Hot-plug Drive, Intel S3610 – 2 szt.,

– 1,2TB SAS 6Gb/s 10tyś. obr./min. 2.5-calowy dysk twardy z możliwością wymiany podczas pracy, 13G – 14 szt.,

Napęd optyczny:

– DVD-ROM napęd SATA wewnętrzny – 1 szt.,

Konfiguracja RAID:

– RAID 1 + RAID 5 dla kontrolera H330/H730/H730P, 2 + 3-14 dysków twardych/SSD,

Kontroler RAID:

– Sprzętowy kontroler dyskowy typu: PERC H730P zintegrowany kontroler RAID, 2GB pamięci podręcznej. Możliwość skonfigurowania RAID: 0,1,5,6,10,50,60,

PCIe RISER:

– Do 6 slotów PCIe x8 i jednego slotu PCIE x16

Wbudowane porty:

– Min. 5 x USB 2.0 z czego min. 2 w technologii 3.0 (brak możliwości stosowania adapterów, przejściówek itp.), 1x RS232, 2x VGA D-Sub,

Karty sieciowe:

– Broadcom 5720 dwuportowa 1 Gb/s karta sieciowa,

– Broadcom 5720 czteroportowa 1 Gb/s dodatkowa karta sieciowa,

Zasilacz:

– Podwójny nadmiarowy zasilacz (1+1), z możliwością wymiany podczas pracy, 750W

Zarządzanie:

– Moduł zarządzania typu iDrac8 Enterprise wraz z kartą 8GB Vflash,

Mocowanie:

– ReadyRails szyny wysuwane z wysięgnikiem do mocowania kabli

Diagnostyka i bezpieczeństwo:

– Elektroniczny panel informacyjny umieszczony na froncie obudowy, umożliwiający wyświetlenie podstawowych informacji o serwerze,

– Wbudowany czujnik otwarcia obudowy współpracujący z BIOS i kartą zarządzającą.

Certyfikaty:

– Serwer musi być wyprodukowany zgodnie z normą ISO-9001 oraz ISO-14001
Serwer musi posiadać deklaracja CE

Gwarancja:

– Minimum pięcioletnia gwarancja realizowana w miejscu instalacji sprzętu, z czasem reakcji do następnego dnia roboczego od przyjęcia zgłoszenia, możliwość zgłaszania awarii w trybie 24x7x365 poprzez ogólnopolską linie telefoniczną producenta. W przypadku awarii dyski zostają u Zamawiającego przez cały okres gwarancji serwera.

 • System Operacyjny:

Windows Server 2012 R2, Standard Edition, zainstalowany fabrycznie, bez nośników, 2 procesory, 2 maszyny wirtualne, brak licencji CAL

Windows Server 2012 R2 Standard, nośnik, zainstalowany fabrycznie obraz ze starszą wersją Standard Edition,

 1. Serwer i oprogramowanie powinny posiadać instrukcje w języku polskim.
 2. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci odnośnie sprzętu należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 5 lat.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 30.09.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 30.09.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SERWERY (2 szt.)”

 1. Dopuszczalne jest składanie ofert drogą elektroniczną na adres marcin.wilk@elektrobud.pl W temacie wiadomości należy wpisać „OFERTA NA SERWERY (2 szt.)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 11.09.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres  e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenia oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego serwera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-33/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 32

DODANO DNIA sierpień 26th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 26.08.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 32

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowa zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

„Budowa ogrodzenia zakładu produkcyjnego – dokończenie zadania”

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na dokończeniu budowy ogrodzenia nowobudowanego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w rejonie ulicy Nowopolnej we Wschowie. Prace obejmują wykonanie kompletnej bramy wjazdowej oraz usunięcie usterek w wykonanym już ogrodzeniu. Usunięcie usterek polega na wymianie wymagających tego słupków ogrodzeniowych i paneli oraz wykonaniu niwelacji terenu przy podwalinie betonowej wraz z wszystkimi potrzebnymi materiałami, sprzętem, wszelkimi wymaganymi robotami budowlanymi (w tym pracami ziemnymi, montażem, itd.). W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do zapoznania się ze stanem bieżącym na miejscu budowy. Podstawowe elementy zamówienia:

 1. Ogrodzenie:
  • Wymienić 23 uszkodzone panele,
  • panele ogrodzeniowe o wysokości 170 cm,
  • szerokość panela 250 cm,
  • panele z co najmniej 3 przetłoczeniami wzmacniającymi,
  • drut panela co najmniej fi 4 mm, oczko maksymalnie 50X200 mm,
  • wszystkie brakujące akcesoria niezbędne do montażu paneli, takie jak obejmy, dystanse, śruby, podkładki, nakrętki zrywalne itp.
  • Wymienić 25 słupków ogrodzeniowych,
  • słupek z profili 60x40x2 zakończony zaślepką,
  • wszystkie elementy metalowe ogrodzenia ocynkowane ogniowo, malowane proszkowo na kolor zielony,
  • Wykonać niwelację terenu przy podwalinie betonowej na całej długości ogrodzenia, tj. około 1 km,
 2. Brama:
  • brama panelowa przesuwna 180 cm x 960 cm, (światło 670 cm)
  • brama ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo na kolor zielony,
  • automat do bramy z listwą zębatą w komplecie plus 30 pilotów do otwierania bramy,
  • wszystkie akcesoria niezbędne do montażu, słupki rolki, zamek itp.
 3. Furtka:
  • furtka z wypełnieniem panelowym 180 cm x 100 cm, z zamkiem,
  • słupki z profili do osadzenia furtki,
  • wszystkie akcesoria niezbędne do montażu, słupki, zamek, okucia, zawiasy itp.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 3 lata od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 18.09.2015 r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 3 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu ogrodzeń panelowych, na co najmniej 1 obiekcie.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 10.09.2015 r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz danymi kontaktowymi,
 • karty katalogowe, inne dokumenty zawierające opisy parametrów oraz zdjęcia zaoferowanych paneli, bram, furtek oraz ważniejszych podzespołów do akceptacji,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA DOKOŃCZENIE OGRODZENIA”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 01.09.2015 r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Pozostawiamy sobie możliwość sprawdzenia parametrów technicznych, jakości oferowanych robót i usług. W tym celu możemy zwrócić się do wybranych oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z istniejącą inwestycją na miejscu u klienta. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-32/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Przykładowy rysunek bramy.

Unieważnienie Postępowania

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 31

DODANO DNIA sierpień 13th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 13.08.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 31

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

SYSTEM WENTYLACYJNY – dostawa i montaż

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego i montażu na dachu hali produkcyjnej kompletnego systemu wentylacyjnego o następujących parametrach:
  1. Centrala klimatyzacyjna nawiewno – wywiewna o parametrach:
   1. Nawiew 48 000 m3/h
   2. Wywiew 48 000 m3/h
 • Grubość izolacji 40 mm
 1. Ciśnienie dyspozycyjne 350 Pa
 2. SFP 2,3 kW/ m3/s (EN 13779)
 1. Obudowa
  1. bezszkieletowa konstrukcja wykonana z paneli PUR (40mm) obustronnie pokrytych blachą ocynkowaną,
  2. powierzchnia zewnętrzna pokryta dodatkową powłoką antykorozyjną – poliester 25 µm,
 • współczynnik przenikania ciepła dla obudowy k= 0,6W/m2K,
 1. współczynnik mostków ciepła – kb = 0,69
 1. Część nawiewna
  1. Filtr
   1. Spadek ciśnienia 167 Pa
   2. Początkowy spadek ciśnienia 83 Pa
   3. Końcowy spadek ciśnienia 250 Pa
   4. Prędkość powietrza w filtrze 2,2 m/s
  2. Wymiennik krzyżowy
   1. Spadek ciśnienia (nawiew)          132 Pa
   2. Spadek ciśnienia (wywiew)          143 Pa
   3. Sprawność temperaturowa (zima) 59%
   4. Sprawność teperaturowa (lato) 0%
   5. Moc całkowita odzysku (lato) 0kW
   6. Moc całkowita odzysku (zima) 362 kW
 • Nagrzewnica wodna
  1. Moc grzewcza 299 kW
  2. Przepływ czynnika 12,9 m3/h
  3. Czynnika przed 70,0 C
  4. Czynnika za 50,0 C
 1. Sekcja wentylatorowa
  1. Ciśnienie statyczne 671 Pa
  2. Ciśnienie dynamiczne 94 Pa
  3. Sprawność statyczna 65 %
  4. Sprawność całkowita 74 %
  5. Obroty znamionowe 1563 1/min
  6. Zespół wentylatorowy VS 120/150    3
  7. Moc na wale 3×4,62 kW
 2. Cześć wywiewna
  1. Filtr
   1. Spadek ciśnienia 167 Pa
   2. Początkowy spadek ciśnienia 83 Pa
   3. Końcowy spadek ciśnienia 250 Pa
   4. Prędkość powietrza w filtrze 2,2 m/s
  2. Sekcja wentylatorowa
   1. Ciśnienie statyczne 670 Pa
   2. Ciśnienie dynamiczne 94 Pa
   3. Sprawność statyczna 65 %
   4. Sprawność całkowita 74 %
   5. Obroty znamionowe 1562 1/min
   6. Moc na wale 3×4,61 kW
 • Odkraplacz
 1. Wyposażona w
  1. Czerpnia
  2. Wyrzutnia
  3. Połączenie elastyczne
  4. Przepustnica
  5. Przemiennik częstotliwości
  6. Automatyka
 2. Standardowe szkolenia dla operatorów zostaną zawarte w cenie oferty.
 3. Maszyna powinna posiadać instrukcję w języku polskim.
 4. Oferent powinien posiadać serwis na terenie Polski.
 5. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producentów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 5 lat od odbioru kompletnego urządzenia z wyłączeniem:
  1. elementy automatyki – 3 lata
  2. obudowa urządzenia – 15 lat
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 20.09.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,2% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie i montażu co najmniej 3 systemów wentylacyjnych.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 31.08.2015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia zgodnego z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej rodzaj instalacji, nazwę odbiorcy oraz dane osoby do kontaktu,
 • karty katalogowe i inne dokumenty potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SYSTEM WENTYLACYJNY”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 20.08.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena brutto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-31/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 30

DODANO DNIA lipiec 17th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 17.07.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 30

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

WYPOSAŻENIE STANOWISK SPAWALNICZYCH, MONTAŻU I KONTROLI WYROBÓW (komplet) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 • Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego kompletnego wyposażenia stanowisk spawalniczych, montażu i kontroli wyrobów. Kompletnie wyposażone stanowiska wykorzystywane będą do obróbki części i podzespołów, składania/montażu i testowania gotowego produktu, którym jest wnętrzowa stacja transformatorowa ICZ-E. W skład wyposażenia wchodzić będą:
  1. STOŁY MONTAŻOWO SPAWALNICZE:

Stół PROFI ECO LINE PE28 wymiary 2400x1200x850 – 3 sztuki,

Stół PROFI ECO LINE PE28 wymiary 4000x2000x850 – 1 sztuka,

CECHY:

 • Otwory ø28 w układzie standardowym,
 • Siatka / raster 100×100 mm,
 • Skala milimetrowa na krawędziach,
 • Blat i kołnierz boczny gr. 25 mm,
 • Wysokość kołnierza 200 mm,
 • Nogi regulowane 650-900 mm,
 • Maksymalna ładowność 6000 kg,
 • Twardość HARTOWANY DEMONT 750 (750 HV Vickersów)
 • Odporne na przywieranie odprysków, zarysowania, rdzę;

Zestaw oprzyrządowania DEMMELER D250 – 1 komplet,

CECHY:

 • 90 elementów do montażu, pozycjonowania elementów spawanych, bazy, zaciski kompensacyjne, trzpienie mocujące itd.

Kątownik mocujący do stołów 600×375100 Prawy – 2 sztuki,

Kątownik mocujący do stołów 600×375100 Lewy – 2 sztuki,

 1. WYPOSAŻENIE STANOWISK MONTAŻOWYCH, SPAWALNICZYCH I KONTROLI WYROBÓW:

Kurtyny spawalnicze CEPRO ROBUSTO Green-9 – 8 sztuk,

CECHY:

 • Pojedyncze ekrany na kółkach,
 • Wymiary pojedynczego ekranu 2100 mm x 2100 mm,

Zgrzewarka do kołków INVERTER 905i – 1 sztuka,

CECHY:

 • Zgrzewanie w osłonie gazów
 • Zgrzewanie kołków 3-12 mm
 • Prąd zgrzewania do 800 A, Czas zgrzewania 1-800ms,
 • Pistolet zgrzewalniczy SK 14/5m wraz z przewodem masowym 5m
 • Panel sterowania elektroniczny
 • Zestaw części do pistoletu SK14 – zestaw części do zgrzewania kołków

Zgrzewarka punktowa PCP 18 wraz z niezbędną chłodnicą – 1 sztuka,

CECHY:

 • Moc maksymalna 22 kW
 • Maksymalny prąd zgrzewania 9 700 A
 • Wymagana grubość zgrzewanych blach od 0,1 do 3 mm
 • Chłodzenie wodą (ramiona i elektrody)
 • Ramie zgrzewające o długości minimum 700 mm,

Przecinarka taśmowa MEP SH 281 CCS – 1 sztuka,

CECHY:

 • Przecinarka półautomatyczna z hydrauliczną kontrolą opadania ramienia tnącego,
 • jednostronnie tnąca pod kątem do 60o
 • wyposażona w imadło szybkomocujące
 • system kontroli cięcia
 • tensometr
 • system czyszczenia taśmy
 • układ chłodząco smarujący
 • co najmniej dwie prędkości cięcia

Półautomat MIG S5 BW/5M SPEED P – 3 sztuki,

CECHY:

 • 400A, wydzielony podajnik konstrukcyjny 4-rolk.,
 • Chłodzenie cieczą, z przewodem masowym, przewód źr/pod dł. 5m,
 • SpeedPulse, SpeedArc, SpeedRoot,
 • Program do spawania pionów
 • Program do spawania bardzo cienkich blach
 • Uchwyt spawalniczy MB-501D GRIP

Wycinarka matrycowa BLK 5.0 – 1 sztuka,

CECHY:

 • nożyce do cięcia i demontażu z silnikiem 1200 W, posiadające stempel tnący i matrycę,
 • regulacja kierunku skrawania w trzech krokach co 90O,
 • możliwość cięcia krawędzi zagiętych pod katem 90O,
 • prędkość cięcia 1,3m/min

WÓZKI NARZEDZIOWE BAHCO 7-szufladowe 1470K7 z wyposażeniem – 5 kompletów,

CECHY:

 • wymiary 954x677x501 mm
 • waga pustego wózka 69 kg
 • ilość i wymiary wewnętrzne szuflad:

(5 x) 543 x 445 x 53 mm

(1 x) 543 x 445 x 118 mm

(1 x) 543 x 445 x 249 mm

 • zestaw narzędzi komplet
 1. WYCIĄGI SPALIN SPAWALNICZYCH:

Stanowiskowy zestaw filtracyjny PLYMOVENT – 1 sztuka,

CECHY:

 • Filtr SFD do obsługi 2 osobnych stanowisk spawalniczych,
 • Pozwala na powrót oczyszczonego powietrza na halę,
 • Posiada wymienny wkład celulozowy o powierzchni co najmniej 50 m2
 • Skuteczność filtrowania do 99,8%

Ramię odciągowe Euromate Flex-3 + wspornik NMB – 2 sztuki,

CECHY:

 • Ramię o długości 4,0 m, wewnętrzna średnica 203 mm
 • Obudowa wykonana z tworzywa odpornego na uderzenia i temperaturę,
 • Ssawa obrotowa RotaHood z przepustnicą w standardzie
 • Lampka robocza montowana w ssawie,
 • Automat start/stop uruchamiany fotokomórką lub czujnikiem na kablu masowym,

Instalacja rurowa – 2 komplety,

CECHY:

 • Rury spiro z blachy ocynkowanej 2x5mb,
 • Nyple,
 • Kolana,
 • Materiały montażowe;

Wentylator FAN-28 – 1 sztuka,

CECHY:

 • Prędkość silnika 2800 obr./min, zużycie energii 0,75 kW
 • Nieograniczony przepływ powietrza 2400 m3/h
 • Ssawa obrotowa RotaHood z przepustnicą w standardzie,
  1. PRZYRZĄDY DO POMIARÓW I KONTROLI:

Kątomierz uniwersalny 150/200/300mm,4×90o – 4 sztuka,

Miara zwijana 10m 14 1010 – 4 sztuki,

Suwmiarka elektroniczna 150 mm, nr kat. 20 2040.3 – 4 sztuki,

Suwmiarka elektroniczna 250 mm 2 sztuki,

Spoinomierz MS2 – 4 sztuki,

Pirometr Amprobe IR-730 – 1 sztuka,

Termoanemometr AZ 8901 – 1 sztuka,

Kątomierz elektroniczny – 4 sztuki,

Kątomierz elektroniczny laserowy NEDO – 1 sztuka,

 • Zakup materiałów eksploatacyjnych powinien być możliwy od dowolnego dostawcy rynkowego bez ryzyka utraty gwarancji.
 • Standardowe szkolenia dla operatorów, użytkowników zostaną zawarte w cenie oferty.
 • Maszyny i urządzenia powinny posiadać instrukcje w języku polskim.
 • Oferent powinien posiadać serwis na terenie Polski.
 • Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producentów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.
 • Dopuszczalne jest składanie ofert częściowych na poszczególne pozycje cenowe wskazane w formularzu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi:
 • Dla stołów montażowo-spawalniczych 2 lata od pozytywnego odbioru urządzenia,
 • Dla spawarek MIG 3 lata od pozytywnego odbioru urządzenia,
 • Dla pozostałych elementów zamówienia 1 rok od pozytywnego odbioru urządzeń,
 1. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 10.09.2015r.
 3. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,2% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 4. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 5. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie co najmniej 1 stanowiska spawalniczego lub monterskiego w zakresie oferowanego asortymentu.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.08.2015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia zgodnego z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej rodzaj dostarczanego sprzętu, nazwę oraz dane odbiorcy,
 • karty katalogowe wraz ze zdjęciami i inne dokumenty potwierdzające spełnianie przez dostarczane urządzenia parametrów określonych w punkcie II;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wybrane pozycje cząstkowe wskazane w formularzu ofertowym.
 5. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA WYPOSAŻENIE STANOWISK SPAWALNICZYCH, MONTAŻU I KONTROLI WYROBÓW (komplet)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 24.07.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena brutto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów urządzeń. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z urządzeniem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego urządzenia na 7 dni celem dokonania testów. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-30/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Załączniki

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 29

DODANO DNIA lipiec 7th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 07.07.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 29

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

SZLIFIERKA STACJONARNA (1 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 1 sztuki, kompletnej, gotowej do użycia szlifierki stacjonarnej o następujących parametrach:
  1. Przeznaczona m.in. do wykańczania powierzchni blach, usuwania gratu z detali wykonanych ze stali czarnej, kwasoodpornej, aluminium, itp.
  2. Maksymalna szerokość obrabianego detalu co najmniej 1 100 mm,
  3. Minimalny wymiar obrabianego detalu 50mmx50mm,
  4. Maksymalna długość obrabianego detalu – bez limitu,
  5. Grubość obrabianego detalu 0,8 mm – 120 mm,
  6. Posiada stół podający transportujący detal podczas obrabiania, z możliwością regulacji prędkości,
  7. Pierwsza obróbka – pas cierny o szerokości co najmniej 1 100 mm, z możliwością regulacji prędkości,
  8. Druga obróbka – grupa szczotek lub pas z kostkami szlifującymi, z możliwością regulacji prędkości,
  9. Trzecia obróbka – grupa szczotek lub pas z kostkami szlifującymi, z możliwością regulacji prędkości,
  10. Szlifierka powinna posiadać 3 pełne komplety zużywających się materiałów obróbczych (pas cierny, zestawy szczotek lub pasy z kostkami szlifującymi itd.) do zastosowania niezależnie dla 3 rodzajów metalu, tj. aluminium, blachy czarnej, stali kwasoodpornej,
  11. Panel sterowania z ekranem dotykowym,
  12. Wszystkie komunikaty wyświetlane w języku polskim,
  13. Odciąg pyłów z filtrem mokrym zabezpieczający przed ryzykiem wybuchu pyłu, wraz z rurą łączącą pochłaniacz pyłów ze szlifierką,
  14. System zabezpieczający wyłączający i ustawiający maszynę w przypadku nadmiernej grubości obrabianego detalu,
 2. Zakup materiałów eksploatacyjnych (m.in. pasa szlifującego, szczotek, kostek szlifujących) powinien być możliwy od dowolnego dostawcy rynkowego bez ryzyka utraty gwarancji.
 3. Standardowe szkolenia dla operatorów zostaną zawarte w cenie oferty.
 4. Maszyna powinna posiadać instrukcję w języku polskim.
 5. Oferent powinien posiadać serwis na terenie Polski.
 6. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producentów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 1 rok od odbioru kompletnego urządzenia.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 09.102015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,2% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie co najmniej 3 szlifierek do obróbki elementów wielkogabarytowych.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 25.072015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia zgodnego z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej rodzaj maszyny, nazwę oraz dane odbiorcy,
 • karty katalogowe wraz ze zdjęciami i inne dokumenty potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SZLIFIERKĘ STACJONARNĄ 1 szt.”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 14.072015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena brutto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. 20 % przedpłaty do 7 dni od podpisaniu umowy.
 2. 60 % płatności do 7 dni od przekazania informacji o gotowości do wysyłki.
 3. 20 % do 14 dni od podpisaniu pozytywnego protokołu odbioru końcowego.
 4. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z działającym egzemplarzem oferowanej maszyny u producenta lub w innej placówce. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-29/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 28

DODANO DNIA czerwiec 16th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 16.06.2015r.

 ZAPYTANIE OFERTOWE nr 28

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

GIĘTARKA (1 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 1 sztuki, kompletnej, gotowej do użycia giętarki o następujących parametrach:
  1. Nadaje się do precyzyjnego, powtarzalnego gięcia płaskowników, prętów, czy kątowników z miedzi, aluminium itp.,
  2. Maksymalna wysokość giętej szyny 125 mm,
  3. Maksymalna grubość giętej szyny 12 mm,
  4. Minimalna grubość giętej szyny 3 mm,
  5. Funkcja cięcia szyn,
  6. Funkcja otworowania ( otwory okrągłe i owalne),
  7. Funkcja odsadzania,
  8. Funkcja osiowego skręcania szyn („śmigło”)
  9. Funkcja gięcia poprzecznego,
  10. Posiada napęd hydrauliczny,
  11. Regulacja wysokości głowicy,
  12. Posiada panel dotykowy LED,
 2. Standardowe szkolenia dla operatorów zostaną zawarte w cenie oferty.
 3. Maszyna powinna wyświetlać komunikaty w języku polskim.
 4. Maszyna powinna posiadać instrukcję w języku polskim.
 5. Oferent powinien posiadać serwis na terenie Polski.
 6. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producentów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 1 rok od odbioru kompletnego urządzenia.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 13.07.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,2% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie co najmniej 3 giętarek do szyn.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 07.07.2015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia zgodnego z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej rodzaj maszyny, nazwę odbiorcy oraz dane osoby do kontaktu,
 • karty katalogowe i inne dokumenty potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA GIĘTARKĘ 1 szt.”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 23.062015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena brutto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-28/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 27

innowacyjna gospodarka

Wschowa, 21.05.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 27

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

WYKRAWARKA MECHANICZNA – dostawa wraz z montażem

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie, montażu oraz uruchomieniu wykrawarki mechanicznej. Wszystkie miejsca, w których wymienione są nazwy wykonawców oraz materiałów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym. Podstawowe parametry urządzenia:
  1. Pole obróbcze co najmniej 3 000 mm x 1 700 mm,
  2. Maksymalna grubość obrabianej blachy stal czarna, INOX, aluminium 8 mm,
  3. Maksymalna siła wykrawania 220 kN,
  4. Maksyma waga obrabianego arkusza 200 kg,
  5. Maksymalna prędkość oś X 90 m/min,
  6. Maksymalna prędkość oś Y 60 m/min,
  7. Maksymalna ilość uderzeń przy wykrawaniu 900/min,
  8. Sterowanie CNC z wyświetlaczem kolorowym o przekątnej min. 10 cali,
  9. Liniowy magazyn narzędzi z co najmniej 18 stacjami narzędziowymi,
  10. Maszyna wyposażona w zestaw standardowych narzędzi,
  11. Posiada funkcję gwintowania,
  12. Posiada funkcję cięcia bezśladowego – równomierne cięcie o idealnych krawędziach,
  13. Posiada funkcję gięcia blachy,
  14. Posiada funkcję formowania / przetłaczania blachy,
  15. Posiada funkcję szybkiego znakowania,
  16. Posiada możliwość zastosowania narzędzi multitool (składa się z kilku pojedynczych narzędzi),
  17. Możliwość zmiany parametrów wycinania blachy z panelu operatora maszyny,
  18. Możliwość łatwego podłączenia do sieci na bazie systemu Windows w celu transferu danych;
 2. Oprogramowanie zewnętrzne zawarte jest w cenie oferty. Oprogramowanie powinno zawierać co najmniej podstawowe funkcje, takie jak rozkład detali na arkuszu, obróbka narzędziami, wygenerowanie programu dla maszyny, itp. …
 3. Maszyna powinna posiadać instrukcje w języku polskim.
 4. Dopuszczalna jest dostawa maszyny używanej. W przypadku dostawy maszyny używanej powinna ona charakteryzować się:
 • rok produkcji najdalej 2005,
 • przepracowane (MACHINE ON) nie więcej niż 30 000 godzin;

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu wynosi 1 rok od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala na 20.092015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,2% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie co najmniej 3 wykrawarek mechanicznych, wykonanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 17.06.2015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • oświadczenie oferenta potwierdzające posiadanie wymaganego doświadczenia zgodnie z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanej maszyny potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA WYKRAWARKĘ MECHANICZNĄ”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 03.06.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga Sposób liczenia
1 Cena brutto oferty 80 cena najniższax 80

cena badana

2 Termin realizacji(max. 20.09.2015r.) 20        liczba dni najkrótszego okresu realizacjix 20

liczba dni okresu realizacji oferty badanej

 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów uzyskanych przez oferty zastosowane zostaną wzory z powyższej tabeli (kolumna nr 4). Suma wyników uzyskanych dla wszystkich kryteriów da łączny wynik dla danej oferty (maksymalnie 100 pkt.).

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. 15% (ale nie więcej niż 198 000 zł netto) płatne do 7 dni od dnia podpisania umowy.
 2. 60% (ale nie więcej niż 792 000 zł netto) płatne do 14 dni od dnia dostawy.
 3. Pozostała kwota płatna do 30 dni od podpisania bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego.
 4. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Po zaakceptowaniu ofert (oferty, które będą spełniać wszystkie kryteria formalne) oczekujemy możliwości sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu zwrócimy się do zakwalifikowanych oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z oferowaną maszyną.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 26

innowacyjna gospodarka

Wschowa, 20.05.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 26

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

KOMPUTER (1 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 1 komputera zgodnego z parametrami określonymi niżej:
 • Komputer (dedykowany dla programisty) kompletny, z okablowaniem i urządzeniami peryferyjnymi – 1 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Xeon® Processor E5-1660 v3 (Eight Core, 20MB Cache, 3.0 GHz Turbo)

System operacyjny:

Windows 7 Professional (licencja na 64-bitowy Windows 8.1) — wersja

polska,

Pamięć:

64GB (4x16GB) 2133MHz DDR4 ECC RDIMM

Karta graficzna:

NVIDIA Quadro K5200 8GB (2 złącza DP, 2 złącza DL-DVI-I, 2 adaptery DP do SL-DVI)

Kontroler dysków:

Zintegrowany Intel AHCI chipset SATA controller 6 x 6,0Gb/s z programowym

RAID 0/1/5/10

Internal Hard Drive RAID Configuration:

C3 SATA / SSD 2.5 Inch, 1-2 Hard Drives

Dysk twardy:

512 GB SATA SSD 2,5-calowy

Napędy optyczne:

8x DVD-/+RW Slimline

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna

Mysz:

USB, bezprzewodowa, laserowa, rozdzielczość 1600 dpi, technologia Smart Shift, ergonomiczny kształt, dla praworęcznych, 6 przycisków + dodatkowa rolka uchylna ( przewijanie w 4 kierunkach), kolor czarny,

Monitor:

69cm (27calowy) LED monitor DVI,DP,HDMI

(2560×1440), czarny,

Dodatkowe:

Przełącznik czujnika otwarcia obudowy,

Gwarancja:

Trzyletnia podstawowa gwarancja producenta z serwisem w następnym dniu roboczym,

 1. Komputery powinny posiadać instrukcje i oprogramowanie w języku polskim.
 2. Komputer powinien być certyfikowany przez SolidWorks do współpracy z ich oprogramowaniem
 3. Stacja robocza powinna być wyprodukowana przez producenta spełniającego standardy zarządzania jakością, zarządzania środowiskiem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji określonych aktualnie obowiązującymi normami, w szczególności: ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 (Dell, HP, Lenovo itp.).
 4. W celu zagwarantowania kompatybilności urządzeń, monitor oraz jednostka robocza powinny pochodzić od tego samego producenta.
 5. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci odnośnie sprzętu należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 3
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do06.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 16.06.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA KOMPUTER (1 szt.)”

 1. Dopuszczalne jest składanie ofert drogą elektroniczną na adres marcin.wilk@elektrobud.pl W temacie wiadomości należy wpisać „OFERTA NA KOMPUTER (1 szt.)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 26.05.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenia oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-26/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

Przemysłowa Stacja Transformatorowa ICZ-E produktem roku 2014

DODANO DNIA marzec 30th  - DODANO W Aktualności

Przemysłowa Stacja Transformatorowa ICZ-E została wybrana Produktem Roku 2014 w kategorii „Elementy instalacji elektrycznych i energetycznych” w II etapie konkursu organizowanego przez miesięcznik „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować czytelnikom miesięcznika „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych” jak również Naszym Klientom za wszystkie oddane głosy oraz za zaufanie, jakim obdarzyliście przemysłową stację transformatorową ICZ-E.

Pod spodem znajdziecie Państwo zdjęcia oraz film z rozdania nagród laureatom konkursu.

Więcej o konkursie mogą Państwo znaleźć na stronie: http://pr.utrzymanieruchu.pl/archiwum_konkursu

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 25

DODANO DNIA marzec 26th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 26.03.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 25

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

KOMPUTERY (2 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 2 komputerów zgodnych z parametrami określonymi niżej:
 • Komputer (dedykowany dla konstruktora) kompletny, z okablowaniem i urządzeniami peryferyjnymi – 1 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Xeon® Processor E5-1660 v3 (Eight Core, 20MB Cache, 3.0 GHz Turbo)

System operacyjny:

Windows 7 Professional (licencja na 64-bitowy Windows 8.1) — wersja

polska,

Pamięć:

64GB (4x16GB) 2133MHz DDR4 ECC RDIMM

Karta graficzna:

NVIDIA Quadro K5200 8GB (2 złącza DP, 2 złącza DL-DVI-I, 2 adaptery DP do SL-DVI)

Kontroler dysków:

Zintegrowany Intel AHCI chipset SATA controller 6 x 6,0Gb/s z programowym

RAID 0/1/5/10

Internal Hard Drive RAID Configuration:

C3 SATA / SSD 2.5 Inch, 1-2 Hard Drives

Dysk twardy:

512 GB SATA SSD 2,5-calowy

Napędy optyczne:

8x DVD-/+RW Slimline

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna

Mysz:

USB mysz (czarna)

Monitor:

69cm (27calowy) LED monitor DVI,DP,HDMI

(2560×1440), czarny,

Dodatkowe:

Przełącznik czujnika otwarcia obudowy,

Gwarancja:

Trzyletnia gwarancja podstawowa z serwisem w następnym dniu roboczym,

 1. Komputery powinny posiadać instrukcje i oprogramowanie w języku polskim.
 2. Komputer powinien być certyfikowany przez SolidWorks do współpracy z ich oprogramowaniem
 3. Stacja robocza powinna być wyprodukowana przez producenta spełniającego standardy zarządzania jakością, zarządzania środowiskiem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji określonych aktualnie obowiązującymi normami, w szczególności: ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 (Dell, HP, Lenovo itp.).
 4. W celu zagwarantowania kompatybilności urządzeń, monitor oraz jednostka robocza powinny pochodzić od tego samego producenta.
 5. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci odnośnie sprzętu należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 3
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 24.04..2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.04.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA KOMPUTERY (2 szt.)”

 1. Dopuszczalne jest składanie ofert drogą elektroniczną na adres marcin.wilk@elektrobud.pl W tytule wiadomości należy wpisać „OFERTA NA KOMPUTERY (2 szt.)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 02.04.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-25/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załącczniki

Oddaj swój głos na Przemysłową Stację Transformatorową ICZ-E

DODANO DNIA luty 2nd  - DODANO W Aktualności

Zapraszamy Państwa do oddania swoich głosów na przemysłową stację transformatorową ICZ-E w II etapie konkursu „Produkt Roku 2014” organizowanym przez miesięcznik „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”.

W I etapie konkursu, jury wybrało najlepsze produkty w swoich kategoriach, które przeszły do II etapu. Wyboru dokonano na podstawie 4 kryteriów: innowacyjność produktu, przydatność w praktyce, łatwość w użyciu, potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z zastosowaniem produktu. W każdej kategorii znajduje się teraz od 3 do 6 produktów (suma punktów wszystkich ocen), na które można już oddawać swój głos.

Głosowanie Czytelników trwa od 30 stycznia do 20 lutego 2015 r. Można głosować tylko na 1 wybrany produkt w każdej z kategorii konkursowej. Jedna osoba może oddać głos tylko jeden raz.

Kategoria, w której znajduje się przemysłowa stacja transformatorowa ICZ-E znajduje się pod odnośnikiem:

http://pr.utrzymanieruchu.pl/produkty/sonda/13/0/0

Jak Głosować

głosowanie

W tym momencie wystarczy, że otworzą Państwo podany u góry odnośnik, zaznaczą przemysłową stację transformatorową ICZ-E, podadzą swój adres mailowy i klikną w przycisk głosuj.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy.

Zapytanie Ofertowe PO_IG/8.2/15/01

innowacyjna gospodarka

Wschowa, 23.01.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

PO_IG/8.2/15/01

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami” w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, Oś Priorytetowa 8. Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

Komputer z monitorem 20 szt.

  UPS 1 szt. – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD Sp. z o.o.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 497-008-04-50, REGON: 081129742

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego:
 • Komputer z monitorem – 20 szt.,
 • UPS – 1 szt.,
 1. Wymagane parametry dostarczanych urządzeń i oprogramowania:
 • Komputer z monitorem (20 szt.):

Procesor:

Intel® CoreTM i5-4590 Processor (Quad Core, 3.30GHz Turbo, 6MB, w/ HD Graphics 4600)

Pamięć:

8GB (2x4GB) Non-ECC DDR3 1600MHz SDRAM Memory

Karta graficzna:

Intel Integrated Graphics HD 4600

Karta dźwiękowa:

zintegrowana

Karta sieciowa:

Zintegrowana: 10/100/1000 Mbit/s

Dyski twarde:

1TB 3.5inch Serial ATA (7.200 Rpm) Hard Drive

Napęd optyczny:

8X Slimline DVD+/-RW drive

Obudowa:

Small Form Factor

Serwis niewymagający narzędzi

Monitor:

21,5” IPS 16:9 1920×1080 VGA DVI-D(HDCP) DP 4xUSB 3YPPG, rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 przy 60 Hz, podświetlenie LED

W celu zagwarantowania kompatybilności urządzeń, monitor oraz komputer powinny pochodzić od tego samego producenta

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna

Mysz:

mysz USB – MS111 – czarny

Interfejsy:

2 x USB 3.0

6 x USB 2.0 (z tego co najmniej 2 na przednim panelu)

1 x RJ-45 (LAN)

1 x VGA

1 x DisplayPort

1 x wejście na mikrofon

1 x wyjście na słuchawki

1 x wejście liniowe (tył)

1 x wyjście liniowe (tył)

System operacyjny:

Windows 7 Professional (64Bit Windows 8.1 License, Media) PL

System antywirusowy:

McAfee Security Center, 30-dniowa wersja próbna

Backup:

Podstawowy system do backupu – fabrycznie zainstalowany

Gwarancja:

Minimum trzyletnia gwarancja podstawowa z serwisem w następnym dniu roboczym – Next Business Day On-Site (świadczona przez producenta sprżętu lub autoryzowany Serwis producenta)

Minimum trzyletnia ochrona danych — usługa Zachowaj swój dysk twardy

 • UPS – 1 szt.

Liebert PSI XR 3000VA 230V Rack/Tower UPS

Moc rzeczywista 2700 W

Gwarancja dwa lata

 1. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci należy traktować jako rozwiązania wzorcowe. Dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 23.02.2015r.
 4. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 06.02.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD Sp. z o.o., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SERWER (1 szt.)”

 1. Termin składania ofert upływa w dniu 29.01.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 2. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 7 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 4. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 5. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-komputery-ups/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 24

DODANO DNIA styczeń 16th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 16.01.2015r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 24

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

Budowa zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

Pakiet 7 – oświetlenie hali produkcyjnej wraz z oświetleniem zewnętrznym zakładu

 

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na budowie oświetlenia terenu zewnętrznego nowobudowanej hali produkcyjnej wraz z biurowcem mieszczących się w rejonie ul. Nowopolnej we Wschowie oraz dostawie wraz z instalacją oświetlenia wewnętrznego hali produkcyjnej.
 2. Oświetlenie hali produkcyjnej:

W zakresie oświetlenia hali wchodzi zabudowa 277 opraw oświetleniowych wraz z instalacją zasilającą. Podstawowe dane:

 • oprawa LUG ATLANTYK LB LED 1299 ED 6800lm/840 PMMA opal IP65 52W
 • wysokość montażu h= 6,0 m
 • korytka kablowe stalowe szer. 100mm i wys. 42mm np. KPR100H42 , łączone łącznikami koryt, montowane na uchwytach np. WSS 100 na zawiesiach sprężystych składających się z pręta fi 6 i zacisku np. ZS21M6 – około 1200 mb – 14 linii świetlnych
 • korytka kablowe szer. 200 i wys. 42mm np. KPR200H42 łączone łącznikami koryt, montowane na uchwytach np. WSS 200 na zawiesiach sprężystych składających się z pręta fi 8 i zacisku np. ZS21M8 – około 170mb
 • instalacja zasilająca wykonana przewodem YDY 5×2,5 około 2,5km,
 • podłączenie opraw do linii zasilających przewodem YDY 3×1,5 poprzez puszki hermetyczne – około 200 mb

 

 1. Oświetlenie zewnętrzne zakładu:

W zakres oświetlenia zewnętrznego wchodzi budowa 13 lamp wraz z instalacją kablową je zasilającą. Podstawowe dane:

 • oprawa LED SCHREDER TECEO 1 107W 48 LEDS
 • wysokość montażu h= 9,0 m
 • wysięgnik L= 0,5 m
 • kąt nachylenia 10 st.
 • słupy i wysięgniki SCHREDER ITO
 • instalacja kablowa w rowie kablowym 0,4×0,8m, kabel YKY 5×6 w rurze PCV Ø 50, długość około 350m,
 • uziemienie słupów

 

 1. Wykonawca powinien wykonać swoje prace tak, aby spełniały one wszystkie wymagane prawem normy i przepisy.
 2. Wszystkie miejsca, w których wymienione są nazwy wykonawców oraz materiałów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym(wielkość oprawy, strumień świetlny lm, liczba LED, itp.)

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 3 lata od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 28.02..2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Zamawiający powinien dysponować osobą, która pełnić będzie rolę kierownika robót.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 30.01.2015r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe z nazwami, modelami oraz parametrami oferowanych urządzeń;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA WYKONANIE OŚWIETLENIA HALI ORAZ OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO DLA NOWOBUDOWANEGO ZAKŁADU”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 22.01.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga Sposób liczenia
1 Cena netto oferty 80 cena najniższa______________ x 80

cena badana

2 Termin realizacji(max. 28.02.2015r.) 20      liczba dni najkrótszego okresu realizacji______________________  x 20

liczba dni okresu realizacji oferty badanej[1]

 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów uzyskanych przez oferty zastosowane zostaną wzory z powyższej tabeli (kolumna nr 4). Suma wyników uzyskanych dla wszystkich kryteriów da łączny wynik dla danej oferty (maksymalnie 100 pkt.).

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 7 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 4. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 5. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-24/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Układ lamp zewnętrznych.
 3. Układ lamp w DWG.
 4. Katalog opraw i słupów.
 5. Karta katalogowa oprawy oświetleniowej wewnętrznej

 

[1] Okresy liczone są od daty składania ofert (22.01.2015r.) do dnia zakończenia realizacji danej oferty

Rozstrzygnięcie zapytania Ofertowego

Załączniki

Zapytanie ofertowe PO_IG/8.2/14/02

innowacyjna gospodarka

Wschowa, 23.12.2014r.

 ZAPYTANIE OFERTOWE

PO_IG/8.2/14/02

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami” w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, Oś Priorytetowa 8. Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

SERWER wraz z oprogramowaniem serwerowym i bazodanowym –

dostawa, instalacja i konfiguracja

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD Sp. z o.o.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 497-008-04-50, REGON: 081129742

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na:
 • Serwer – 1 szt. dostawa,
 • Microsoft Windows Server 2012R2 OEM – 1 szt. dostawa,
 • Oracle Standard Edition One – 1 szt. dostawa,
 • Instalacji i konfiguracji oprogramowania serwerowego i bazodanowego;
 1. Wymagane parametry dostarczanych urządzeń i oprogramowania:
 • Serwer Dell PowerEdge R730 o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Xeon® Processor E5-2640 v3 2,6GHz, 20M Cache, 8.00GT/s QPI, Turbo, HT, 8C/16T (900W) Max Mem 1866MHz – 2 szt.

Pamięć:

8GB RDIMM, 2133MT/s, Dual Rank, x8 Data Width – 8 szt.

Dyski twarde:

1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive        – 6 szt.

Napęd optyczny:

Internal DVD+/-RW, SATA – 1 szt.

Konfiguracja RAID:

C5 – RAID dla H730 (od 4 do 16 dysków)

Kontroler RAID:

PERC H730 RAID Controller, 1GB NV Cache

PCIe RISER:

Do 6 slotów PCIe x8 i jednego slotu PCIE x16

Rama (Chassis):

Rama z możliwością zainstalowania do minimum 8 dysków twardych

Gwarancja:

Minimum trzyletnia gwarancja podstawowa z serwisem w następnym dniu roboczym,

 • Microsoft Windows Server 2012R2 OEM – 1 szt.:

Windows Serwer 2012 R2 zostanie wykorzystany jako system operacyjny na serwerze dedykowanym dla Platformy Streamsoft Verto oraz Platformy Komunikacji Biznesowej B2B

 • Baza danych Oracle Standard Edition One lub PostgreSQL – 1 szt.:

zostały wybrane jako źródło danych składowanych i wykorzystywanych przez Platformę Streamsoft Verto oraz Platformę Komunikacji Biznesowej B2B ponieważ zapewnia wysoką wydajność, skalowalność, dostępność i bezpieczeństwo składowanych w niej danych, a jednocześnie jest tania w obsłudze

 1. Serwer i oprogramowanie powinny posiadać instrukcje w języku polskim.
 2. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci należy traktować jako rozwiązania wzorcowe. Dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 3
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 26.01.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 10.01.2015r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD Sp. z o.o., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SERWER (1 szt.)”

 1. Termin składania ofert upływa w dniu 02.01.2015r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 2. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 7 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 7 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 4. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 5. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-serwer/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Pytania i Odpowiedzi 2014-12-29

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 23

DODANO DNIA listopad 14th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 14.11.2014r.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 23

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA I PLANOWANIA PRODUKCJI

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. SPECYFIKA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:

 

Zakład produkcyjny zajmować się będzie produkcją wnętrzowych stacji transformatorowych oraz podzespołów do nich. Produkcja nie jest seryjna, każdy egzemplarz stacji będzie indywidualnie dostosowany do wymagań klienta, odmiennych warunków przyłączenia. Wiąże się z tym konieczność przeprowadzenia szybkiej analizy wykonalności projektu, zaplanowania każdorazowo odmiennego zapotrzebowania na materiały. Wymagać to będzie ścisłej współpracy działu zakupów, działów produkcyjnych, z działem konstrukcyjno-technologicznym na każdym etapie produkcji.

 

 • OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na dostawie oraz wdrożeniu kompletnego oprogramowania służącego do zarządzania i planowania produkcji w nowobudowanym zakładzie produkcyjnym naszej firmy. Oprogramowanie powinno umożliwiać planowanie produkcji, harmonogramowanie produkcji, realizację produkcji, raportowanie i nadzór nad produkcją oraz rozliczanie produkcji.

 

 

Wymagania stawiane przed systemem oraz firmą wdrażającą. Oprogramowanie do zarządzania i planowania produkcji powinno cechować się następującą funkcjonalnością:

 

 1. Poprawa wydajności funkcjonowania zakładu pod kątem zarządzania dokumentacją produkcyjną, kodami na maszyny numeryczne oraz wszelkimi dokumentami związanymi z procesem produkcji.
 2. System do zarządzania danymi projektowymi przygotowanymi pod kątem produkcji powinien być zgodny z MS Windows:
  • W zakresie obiegu dokumentacji obsługa systemu (przechowalnia plików) bezpośrednio z poziomu Eksplorator Windows.
  • Otwieranie i zapisywanie plików do przechowalni systemu bezpośrednio z większości aplikacji Windows, w tym m.in. MS Office.
  • System powinien posiadać zintegrowany podgląd ponad 200 formatów plików.
 3. Bezpieczeństwo:
  • Zabezpieczenie dostępu do przechowalni danych poprzez logowanie się użytkownika.
  • Możliwość połączenia logowania do PDM z usługą Windows Active Directory
  • Możliwość tworzenia grup użytkowników (np. Produkcja, Montaż, Projektowanie) z przypisaniem im różnych praw (np. dostępu do plików, widoczności folderów, uczestniczenia w obiegu dokumentacji produkcyjnej).
 4. Łatwa obsługa systemu ze strony administratora/użytkownika:
  • Panel administratora/użytkownika systemu w języku polskim.
  • Dokumentacja wprowadzająca do systemu w języku polskim.
 5. System bazodanowy oparty na MS SQL:
  • Możliwość pisania i wykonywania zapytań na bazie danych.
  • Generowanie raportów dotyczących plików.
 6. Możliwość dostosowania interfejsu użytkownika do własnych potrzeb:
  • Projektowanie dowolnej ilości własnych obiegów dokumentacji projektowej (tzw. Workflow).
  • Projektowanie kart plików/folderów, które w czytelny i łatwy sposób przedstawiają informacje nt. ich własności/metadanych (np. stan/krok etapu produkcyjnego, przypisanie zaprojektowanym elementom odpowiednich typów obróbki pod kątem planowanego procesu produkcji).
 7. Zapewnienie wersjonowania i rewizjonowania plików produkcyjnych oraz kontrola historii zmian.
 8. Funkcjonalność automatycznego zakładania projektów (np. kart produkcyjnych)
  • Automatyczne uzupełnianie pól dokumentów MS Office.
  • Automatyczne tworzenie struktury folderów dla nowego projektu.
  • Tworzenie nowych projektów na bazie istniejących z automatyczną aktualizacją nazw arkuszy rysunkowych.
 9. Możliwość edycji metadanych plików MS Office/DWG/CAD3D (w tym SLDPRT, SLDASM, SLDDRW) bezpośrednio z systemu, bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania.
 10. Możliwość podglądu w 3D plików aplikacji CAD3D, w tym: SLDPRT, SLDASM, SLDDRW
  • Możliwość mierzenia geometrii plików 3D oraz rysunków 2D w tym również DWG i DXF.
 11. Możliwość podglądu list materiałowych BOM przez użytkowników nie posiadających zainstalowanego oprogramowania CAD3D (w tym z oprogramowania SolidWorks)
  • Możliwość zapisywania stanów list materiałowych i późniejszego ich porównywania.
 12. Zgodność programu z wytycznymi normy ISO dotyczącymi zarządzania dokumentacją ISO 9001.
 13. Możliwość automatyzacji niektórych zadań:
  • Generowanie pliku PDF/DWG z dokumentacji płaskiej CAD3D.
  • Generowanie pliku w formacie przejściowym (np. IGES/STEP).
 14. Możliwość integracji z systemem ERP (poprzez zapytania bazodanowe, dedykowaną wtyczkę lub export pliku XML).
 15. Możliwość pracy w rozproszonej lokalizacji (różne biura / kraje / państwa) wraz z mechanizmem synchronizacji i replikacji archiwum.
 16. Dedykowana wtyczka (rozszerzenie) dla istniejącego systemu CAD3D – SolidWorks.
 17. Możliwość szybkiego wyszukiwania plików w przechowalni po zadanych przez użytkownikach kryteriach.
 18. Możliwość szybkiego przygotowania dokumentacji wykonawczej dla działu produkcji i montażu na podstawie istniejącej dokumentacji projektowej.
 19. Możliwość optymalizacji produkowanych urządzeń przy pomocy obliczeń numerycznych, mająca na celu ograniczenie kosztów realizacji produkcji:
  • Zintegrowana w programie ocena wpływu projektu na środowisko naturalne i optymalny dobór materiałów, geometrii części i miejsc zaopatrzenia/wykonania/produkcji/montażu.
  • Zintegrowana w programie symulacja wytrzymałościowa produkowanych urządzeń.
  • Zintegrowana w programie symulacja przepływu ciepła i płynów w produkowanych urządzeniach.
  • Zintegrowane w programie wstępne sprawdzenie możliwości wyprodukowania modelu części pod kątem technologicznym pozwalające zidentyfikować obszary projektu, które mogą powodować problemy w produkcji, bądź podnosić jej koszty
  • Funkcjonalność wspomagająca podejmowanie decyzji produkcyjnych z uwzględnieniem kosztów produkcji. Powinna ona uwzględniać informacje o typie produkcji, procesie produkcji, metodzie produkcji, materiałach oraz operacjach produkcyjnych.
 20. Obsługa popularnych formatów plików CAD, w tym: DWG, DXF, PRT, ASM, IPT, IAM, SLDDRW, SLDPRT, SLDASM, SAT, STEP, IGS, STL, Parasolid.
 21. Bezproblemowa praca (widoczna i edytowalna historia operacji) na istniejącej dokumentacji CAD3D (SLDDRW, SLDPRT, SLDASM).
 22. Możliwość zapisania dokumentacji produkcyjnej (część/złożenie/rysunek płaski wraz z modelem 3D, z którego został wykonany) do pliku wykonywalnego EXE niewymagającego od odbiorcy (dział produkcyjno-montażowy) instalowania jakichkolwiek dodatkowych aplikacji.
 23. Funkcjonalność systemu pozwalająca na szybkie tworzenie dokumentacji użytkowej, technologicznej a także produkcyjnej (bazując na istniejącym oprogramowaniu CD3D – SolidWorks).
  • Możliwość tworzenia instrukcji montażu (wektorowa jakość ilustracji) i interaktywnych prezentacji (pliki EXE) do wykorzystania przez dział produkcyjno-montażowy.
  • Tworzenie produkcyjnych list materiałów niezależnie od inżynieryjnych list materiałów.
 24. Możliwość instalacji oprogramowania na wielu stacjach (liczba większa od posiadanych kluczy licencyjnych).
 25. Możliwość automatycznego zarządzania pulą licencji przez serwer SNL- tzw. Licencja pływająca i uruchomienia programu w tym samym czasie przez co najmniej pięciu pracowników (lub „na co najmniej pięciu stanowiskach”).
 26. Roczne wsparcie techniczne z aktualizacjami do najnowszej wersji systemu.
 27. Dwuletnie, dodatkowe wsparcie techniczne.
 28. Możliwość świadczenia pomocy technicznej kanałami: poczta email, zdalny pulpit, HelpDesk, telefon, wizyta bezpośrednia
 29. Firma wdrażająca musi zagwarantować obecność w swej kadrze pracowników z odpowiednim doświadczeniem potwierdzonym zdaniem niezbędnych egzaminów i posiadaniem pełnej certyfikacji producenta oprogramowania
 30. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w co najmniej 3 dostawach oprogramowania do zarządzania i planowania produkcji.
 31. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele nazwy własne należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 1. WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 15.12.2014r.
 4. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 10.12.2014r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • lista referencyjna wskazująca co najmniej przedmiot dostawy, nazwę odbiorcy, adres oraz numer telefonu,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego oprogramowania,
 • szczegółowy opis oferowanego oprogramowania, potwierdzający spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA I PLANOWANIA PRODUKCJI”

 1. Termin składania ofert upływa w dniu 21.11.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 2. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100

 

 

 

 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór: cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów oprogramowania. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z oprogramowaniem, poprzez udostępnienie nam wyspecyfikowanego oprogramowania (komputer do testów lub instalacja na naszym sprzęcie) na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-23/.

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 22

DODANO DNIA listopad 5th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 05.11.2014r.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 22

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowy zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

Pakiet 6 – fasada słupowo ryglowa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na wykonaniu fasady słupowo ryglowej, w nowobudowanym biurowcu naszej firmy. Prace obejmują kompleksowe wykonanie fasady, w zakresie robót budowlanych, wszystkich potrzebnych materiałów oraz sprzętu potrzebnego do ich wykonania wraz z uszczelnieniem fasady oraz połączeń pomiędzy fasadą a konstrukcją budynku. Wszystkie miejsca, w których wymienione są nazwy wykonawców oraz materiałów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym (Ug, Lt, g). Podstawowe elementy zamówienia:

 1. SZKŁO
 • W pasach przeziernych przeszklenia dwukomorowe (trzyszybowe):

– szyba zewnętrzna – Sunguard HS SN 51/28,

– ciepłe ramki międzyszybowe w kolorze czarnym, wypełnienie pomiędzy szybami argon,

– szyba środkowa bezbarwna,

– szyba wewnętrzna laminowana,

 • W pasach nieprzeziernych przeszklenia jednokomorowe (dwuszybowe):

– szyba zewnętrzna – Sunguard HS SN 51/28,

– ramka międzyszybowa w kolorze czarnym,

– szyba wewnętrzna – z powłoką emaliowaną w kolorze wybranym z palety RAL,

– ocieplenie wełną mineralną w celu zachowania parametrów przenikalności cieplnej,

 • Dostawca przed zatwierdzeniem do realizacji będzie zobowiązany przedstawić do akceptacji przez Architekta Prowadzącego obliczenia statyczne dla przyjętej grubości szkła, podpisane przez uprawnionego konstruktora, potwierdzające zdolność zaproponowanego rozwiązania do spełnienia wymogów wytrzymałościowych,
 • Wykonawca przedstawi próbki szkła do zatwierdzenia,
 1. KONSTRUKCJA NOŚNA
 • Fasada słupowo-ryglowa w systemie Aluprof MB-SR 50N
 • Kształtowniki aluminiowe są wykonywane w procesie przeróbki plastycznej ze stopu aluminium EN AW-6060 T66 (AlMgSi0,5 F22) zgodnie z normami:
  – skład chemiczny stopu wg DIN1725 T.1,
  – odchyłki wymiarowe kształtowników wg DIN17615 T.3, DIN1748 T.4,
  – własności mechaniczne wg DIN1748 T.1,
  – inne wymagania określone w normach DIN1748 T.2 i DIN17615 T.1.
 • Powierzchnie kształtowników wykończone powłokami proszkowymi poliestrowymi, stosowanymi jako zabezpieczenie przed korozją.

– grubość powłoki poliestrowej proszkowej oznaczanej wg PN-EN ISO 2808:2000 – min. 60 µm,

– kolorystyka profili aluminiowych określona na przykład wg. palety kolorów RAL

 • Parametry techniczne fasady słupowo-ryglowej:
Zasadnicze charakterystyki Właściwości użytkowe Zharmonizowana specyfikacja techniczna
Przepuszczalność powietrza Klasa AE(1050) PN-EN 13830
Wodoszczelność RE1200 PN-EN 13830
Odporność na obciążenie wiatremBadanie bezpieczeństwa 2400 Pa+3600 Pa PN-EN 13830
Odporność na uderzenie Klasa I5/E5 PN-EN 13830
Przenikalność cieplna 0,7 W/m2K PN-EN 13830
 • Dostawca, przed zatwierdzeniem do realizacji, będzie zobowiązany przedstawić do akceptacji przez Architekta Prowadzącego obliczenia statyczne dla przyjętych przekrojów aluminiowych, podpisane przez uprawnionego konstruktora, potwierdzające zdolność zaproponowanego rozwiązania do spełnienia wymogów wytrzymałościowych.
 • Wykonawca przedstawi próbki aluminium do zatwierdzenia.
 1. MONTAŻ
 • Fasada słupowo-ryglowa mocowana do konstrukcji budynku za pomocą specjalnych wsporników stalowych lub aluminiowych. Montaż zostanie przeprowadzony po przedstawieniu i zaakceptowaniu przez zamawiającego dokumentacji technicznej zawierającej m.in. detale i szczegółowe obliczenia statyczne dla wytrzymałości szkła, profili aluminiowych oraz łączników i elementów mocujących wykonane przez uprawnionego projektanta.
 • Wskazane jest przeprowadzenie wizji lokalnej na miejscu, do czego zapraszamy wszystkich potencjalnych wykonawców.

 

WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 3 lata od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do30.03.2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 • WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu fasad szklanych w co najmniej 3 obiektach.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.12.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz z numer telefonu, adres obiektu, w którym zrealizowano inwestycję,
 • karty katalogowe rozwiązań i materiałów planowanych do zastosowania;
 • arkusz obliczeń cieplnych dla całej fasady (Ucw)
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA FASADĘ SZKLANĄ”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 14.11.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga Sposób liczenia
1 Cena netto oferty 80 cena najniższax 80

cena badana

2 Termin realizacji(max. 30.03.2015r.) 20        liczba dni najkrótszego okresu realizacjix 20

liczba dni okresu realizacji oferty badanej[1]

 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów uzyskanych przez oferty zastosowane zostaną wzory z powyższej tabeli (kolumna nr 4). Suma wyników uzyskanych dla wszystkich kryteriów da łączny wynik dla danej oferty (maksymalnie 100 pkt.).

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Pozostawiamy sobie możliwość sprawdzenia parametrów technicznych, jakości oferowanych robót i usług. W tym celu możemy zwrócić się do wybranych oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z istniejącą inwestycją na miejscu u klienta. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawą.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-22/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Wizualizacja biurowca.
 3. Elewacja i rzut z góry.
 4. Przekrój boczny biurowca.

[1] Okresy liczone są od daty składania ofert (14.11.2014r.) do dnia zakończenia realizacji danej oferty

ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 21

DODANO DNIA październik 28th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 28.10.2014r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 21

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

SPAWARKA TIG (2 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 2 sztuk, kompletnych, gotowych do użycia spawarek TIG o następujących parametrach:
  1. TIG AC-DC 300A,
  2. Ręczny palnik spawalniczy TIG
  3. Eurozłącze umożliwiające zastosowanie palnika spawalniczego innych producentów,
  4. System chłodzenie wodą,
  5. Cały system w pełni cyfrowy (źródło prądu spawalniczego, palnik spawalniczy, piloty do zdalnej obsługi, interfejsy robota, narzędzia komputerowe),
  6. Cyfrowy procesor sygnałowy (DSP) regulujący i sterujący procesem spawania,
  7. Program specjalny do aluminium: automatyczne tworzenie kaloty na zaostrzonej elektrodzie w celu doskonałego zagnieżdżenia się wstępnej spoiny,
  8. Funkcja TAC do szybkiego szczepiania materiałów,
  9. Seryjnie: podczas spawania z użyciem dwóch źródeł prądu, powinna nastąpić synchronizacja obu łuków spawalniczych w celu dwustronnego, jednoczesnego spawania,
  10. Możliwość spawania prądem pulsacyjnym do 2KHZ w prądzie stałym i przemiennym DC i AC/DC
  11. Możliwość zmiany charakterystyki źródła spawania do spawania Al. – optymalizacja parametrów spawania do poszczególnych typów złączy.
 2. Standardowe szkolenia dla operatorów zostaną zawarte w cenie oferty.
 3. Maszyna powinna wyświetlać komunikaty w języku polskim.
 4. Maszyna powinna posiadać instrukcje i oprogramowanie w języku polskim.
 5. Oferent powinien posiadać fabryczny serwis producenta na terenie Polski.
 6. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producentów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia łącznie z materiałami eksploatacyjnymi wynosi 2 lata od odbioru kompletnych urządzeń. Koszt przeglądów serwisowych w okresie gwarancji zostanie zawarty w cenie oferty.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 01.12.2014r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w dostawie i wykonaniu co najmniej 5 spawarek TIG.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 30.11.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia zgodnego z pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej rodzaj maszyny, nazwę odbiorcy oraz dane osoby do kontaktu,
 • karty katalogowe i inne dokumenty potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA SPAWARKI TIG 2 szt.”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 04.11.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-21/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 20

DODANO DNIA październik 23rd  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 23.10.2014r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 20

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na:

KOMPUTERY (5 szt.) – dostawa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

 1. Zadanie polega na dostawie do siedziby Zamawiającego 5 komputerów zgodnych z parametrami określonymi niżej:
 • Komputer (dedykowany dla konstruktora) kompletny, z okablowaniem i urządzeniami peryferyjnymi – 1 szt. o specyfikacji:

Procesor:

Intel® Xeon® Processor E5-2643 v3 (6C, 3.4GHz, Turbo, HT, 15M, 135W)

System operacyjny:

Windows 7 Professional (licencja na 64-bitowy Windows 8.1, nośnik) — wersja

polska,

Pamięć:

64GB (4x16GB) 1866MHz DDR3 ECC RDIMM

Karta graficzna:

NVIDIA Quadro K5000 4 GB (2 porty DP, 1 port DVI-I oraz 1 port DVI-D) (1 adapter DP-DVI) (HEGA18)

Kontroler dysków:

Zintegrowany Intel AHCI chipset SATA controller (2 x 6Gb/s, 4 x 3.0Gb/s) – SW

RAID 0/1/5/10

Internal Hard Drive RAID Configuration:

C3 — 1 lub 2 2,5-calowe dyski SATA/SSD

Dysk twardy:

Dysk SSD 512 GB

Napędy optyczne:

8x płaski napęd DVD+/-RW

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna

Mysz:

USB mysz (czarna)

Monitor:

61cm (24calowy) LED, DVI, DP, HDMI, 1 920 x 1 200, czarny,

Gwarancja:

Trzyletnia gwarancja podstawowa z serwisem w następnym dniu roboczym,

Komputer powinien być certyfikowany przez SolidWorks do współpracy z ich oprogramowaniem

 • Komputer ALL IN ONE kompletny, z okablowaniem i urządzeniami peryferyjnymi – 4 szt. o specyfikacji:

Typ obudowy:

Allinone

Procesor:

1 x Intel Core i7 (4th Gen) 4770S / 3.1 GHz ( 3.9 GHz ) ( QuadCore)

RAM:

4 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) DDR3 SDRAM 1600 MHz PC312800

Dysk twardy:

1 x SSHD 1 TB ( 8 GB flash ) SATA 3Gb/s

Napę d optyczny:

Nagrywarka DVD

Monitor:

21.5″ LED, 1920 x 1080 ( Full HD ) 16:9 wielodotykowy

Praca w sieci:

GigE,802.11b,802.11a,802.11g,802.11n,Bluetooth 4.0,802.11ac

System operacyjny:

Microsoft Windows 7 Professional 64bit Edition / Windows 8.1 Pro 64bit

Edition downgrade preinstalowany: Windows 7

Klawiatura:

Wersja amerykańska/europejska (QWERTY) USB, czarna, bezprzewodowa

Mysz:

USB mysz (czarna), bezprzewodowa

Gwarancja:

3 lata gwarancji na miejscu

Wbudowane urządzenia:

Głośniki stereofoniczne, Czytnik kart 11 w 1

Kolor:

Biznesowa czerń

 1. Komputery powinny posiadać instrukcje i oprogramowanie w języku polskim.
 2. Wszystkie miejsca, w których wskazano konkretne typy, modele czy też producenci odnośnie sprzętu należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na całość przedmiotu zamówienia wynosi 3
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 15.11.2014r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 10.11.2014r.
 3. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • karty katalogowe i inne dokumenty dotyczące oferowanego sprzętu potwierdzające spełnianie parametrów określonych w punkcie II,
 • szczegółowa specyfikacja oferowanego sprzętu,
 • wykaz zamienników w przypadku ich zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera, lub dostarczona osobiście w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA KOMPUTERY (5 szt.)”

 1. Dopuszczalne jest składanie ofert drogą elektroniczną na adres marcin.wilk@elektrobud.pl W tytule wiadomości należy wpisać „OFERTA NA KOMPUTERY (5 szt.)”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 28.20.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 14 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Przewidujemy możliwość sprawdzenie oferowanych parametrów maszyny. W tym celu możemy zwrócić się do oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się ze sprzętem, poprzez udostępnienie nam egzemplarza wyspecyfikowanego komputera na 7 dni celem dokonania testów.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawę.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-20/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.

Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego

Pytania i Odpowiedzi - Dodano Dnia 24.10.2014

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 19

DODANO DNIA październik 17th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 17.10.2014r.

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 19

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowy zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

Pakiet 5 – place manewrowe, parkingi

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na budowie placów manewrowych, parkingów wraz z ich odwodnieniem. Na przedmiot zamówienia składają się roboty budowlane wraz z materiałami i sprzętem potrzebnym do ich wykonania. Prace obejmują kompleksowe wykonanie nawierzchni wraz z usunięciem humusu i przygotowaniem podłoża. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonym projekcie.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 6 lat od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 15.12.2014r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 1 % wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu posadzek przemysłowych, nawierzchni betonowych w co najmniej 3 obiektach.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.11.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz z numer telefonu, adres obiektu, w którym zrealizowano inwestycję oraz powierzchnię posadzki,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA PLACE MANEWROWE, PARKINGI”.
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 22.10.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY

 

 1. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w formie weksla in blanco. Weksel zostanie zwrócony Wykonawcy po upływie okresu gwarancyjnego oraz zaspokojeniu ewentualnych roszczeń Zamawiającego wynikłych z tytułu nienależytego wykonanie lub nie usunięcia wad i usterek w okresie gwarancji.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 • DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawą.
 4. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Rysunek zagospodarowania terenu.
 3. Przekrój posadzki.
 4. Projekt posadzki z fibrobetonu.

ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 18

DODANO DNIA październik 17th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 17.10.2014r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 18

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowy zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

Pakiet 4 – posadzka na hali produkcyjnej

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na budowie posadzki z fibrobetonu zgodnie z załączonym projektem z wyłączeniem podbudowy pod posadzkę w naszej nowobudowanej hali produkcyjnej. Podbudowa pod posadzkę znajduje się poza zakresem zamówienia i wykona ją firma budująca halę produkcyjną.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 6 lat od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 20.11.2014r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 1 % wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu posadzek przemysłowych w co najmniej 3 obiektach.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.11.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz z numer telefonu, adres obiektu, w którym zrealizowano inwestycję oraz powierzchnię posadzki,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA POSADZKĘ NA HALI PRODUKCYJNEJ”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 22.10.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena brutto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY

 

 1. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w formie weksla in blanco. Weksel zostanie zwrócony Wykonawcy po upływie okresu gwarancyjnego oraz zaspokojeniu ewentualnych roszczeń Zamawiającego wynikłych z tytułu nienależytego wykonanie lub nie usunięcia wad i usterek w okresie gwarancji.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 • DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawą.
 4. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Rzut hali produkcyjnej.
 3. Schemat montażu dylatacji systemowej.
 4. Przekrój posadzki w hali.
 5. Projekt posadzki z fibrobetonu.
 6. Fundament pod wycinarkę laserową.
 7. Fundament pod żuraw.

ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 17

DODANO DNIA październik 7th  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 07.10.2014r.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 17

 

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowy zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

Pakiet 6 – fasada słupowo ryglowa

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na wykonaniu fasady słupowo ryglowej, bezspoinowej w nowobudowanym biurowcu naszej firmy. Prace obejmują kompleksowe wykonanie fasady, w zakresie robót budowlanych, wszystkich potrzebnych materiałów oraz sprzętu potrzebnego do ich wykonania wraz z uszczelnieniem fasady oraz połączeń pomiędzy fasadą a konstrukcją budynku. Wszystkie miejsca, w których wymienione są nazwy wykonawców oraz materiałów należy traktować jako rozwiązania wzorcowe, dopuszczalne jest zastosowanie rozwiązań równoważnych, o parametrach nie gorszych niż podane w zapytaniu ofertowym. Podstawowe elementy zamówienia:

 1. SZKŁO
 • Przeszklenia podwójne zespolone układzie szyb.
 • W pasach przeziernych:

Warstwa zewnętrzna szkła – Pilkington Eclipse Advantage Grey

Kolorystyka – szkło o zabarwieniu grafitowym

Ciepła ramka tworzywowa w kolorze czarnym, zespolenie na silikonie strukturalnym np. DC 3362,          wypełnienie pomiędzy szybami argon

Warstwa wewnętrzna szkła – Szkło laminowane Pilkington Optitherm S1

Parametry techniczne Ug=1,0W/m2K, Lt=25%, g=21%

 • W pasach nieprzeziernych:

Warstwa zewnętrzna szkła – Pilkington Eclipse Advantage Grey

Kolorystyka – szkło o zabarwieniu grafitowym

Ciepła ramka tworzywowa w kolorze czarnym, zespolenie na silikonie strukturalnym np. DC 3362,          wypełnienie pomiędzy szybami argon

Warstwa wewnętrzna szkła – Szkło emaliowe RAL 9005

 • Dostawca, przed zatwierdzeniem do realizacji, będzie zobowiązany przedstawić do akceptacji przez Architekta Prowadzącego obliczenia statyczne dla przyjętej grubości szkła, przyjętej grubości silikonu strukturalnego do zespolenia szyb, podpisane przez uprawnionego konstruktora, potwierdzające zdolność zaproponowanego rozwiązania do spełnienia wymogów wytrzymałościowych.
 • Wykonawca przedstawi próbki szkła do zatwierdzenia.
 1. KONSTRUKCJA NOŚNA
 • System fasady lekkiej półstrukturalnej np. Cortizo SG-52, której szklenie mocuje się do słupów i rygli za pomocą uchwytów schowanych w fudze. Zewnętrzne połączenie szklenia stanowi fuga silikonowa o szerokości nie większej niż 22mm. Szerokość widocznych jedynie od wewnątrz profili rygli i słupów to 52mm.
 • Profile aluminiowe wykonane ze stopu 6060 T6 z przekładką termiczną. Wykończenie profili aluminiowych – anoda szczotkowana i polerowana wzór „hard emery inox cod. 17L” wg wzornika firmy Cortizo.

Parametry techniczne:

– przepuszczalność powietrza Klasa AE

– wodoszczelność klasa R7

 • Dostawca, przed zatwierdzeniem do realizacji, będzie zobowiązany przedstawić do akceptacji przez Architekta Prowadzącego obliczenia statyczne dla przyjętych przekrojów aluminiowych, podpisane przez uprawnionego konstruktora, potwierdzające zdolność zaproponowanego rozwiązania do spełnienia wymogów wytrzymałościowych.
 • Wykonawca przedstawi próbki aluminium do zatwierdzenia.
 1. MONTAŻ
 • Montaż szkła należy prowadzić z zachowaniem szczególnej ostrożności ze względu na duże gabaryty szyb oraz ich ciężar. Należy zwrócić szczególna uwagę na zabezpieczenie krawędzi i naroży szyb podczas ich podnoszenia i montażu.
 • Montaż zostanie przeprowadzony przez firmę specjalizującą się w rozwiązaniach nietypowych dla ślusarki aluminiowej np. Polring-Glas Sp. z o.o., po przedstawieniu i zaakceptowaniu przez zamawiającego dokumentacji technicznej zawierającej m.in. detale i szczegółowe obliczenia statyczne dla wytrzymałości szkła, profili aluminiowych oraz łączników i elementów mocujących wykonane przez uprawnionego projektanta.
 1. Wskazane jest przeprowadzenie wizji lokalnej na miejscu, do czego zapraszamy wszystkich potencjalnych wykonawców.

 

WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 3 lata od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 30.03..2015r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 • WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu fasad szklanych w co najmniej 3 obiektach.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 15.11.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz z numer telefonu, adres obiektu, w którym zrealizowano inwestycję,
 • karty katalogowe rozwiązań i materiałów planowanych do zastosowania;
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA FASADĘ SZKLANĄ”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 17.10.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 1. KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga Sposób liczenia
1 Cena netto oferty 80 cena najniższax 80cena badana
2 Termin realizacji(max. 30.03.2015r.) 20        liczba dni najkrótszego okresu realizacjix 20liczba dni okresu realizacji oferty badanej[1]
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów uzyskanych przez oferty zastosowane zostaną wzory z powyższej tabeli (kolumna nr 4). Suma wyników uzyskanych dla wszystkich kryteriów da łączny wynik dla danej oferty (maksymalnie 100 pkt.).

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 • WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Pozostawiamy sobie możliwość sprawdzenia parametrów technicznych, jakości oferowanych robót i usług. W tym celu możemy zwrócić się do wybranych oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z istniejącą inwestycją na miejscu u klienta. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawą.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej marcinmarcin.wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-17/ .

 

 1. ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Wizualizacja biurowca.
 3. Rysunek – front i boki.
 4. Rysunek – rzut z góry.

[1] Okresy liczone są od daty składania ofert (17.10.2014r.) do dnia zakończenia realizacji danej oferty

Unieważnienie Postępowania

Załączniki

Zapytanie Ofertowe Nr 16

DODANO DNIA październik 1st  - DODANO W Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku, Zapytania Ofertowe
innowacyjna gospodarka

Wschowa, 01.10.2014r.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 16

W związku z realizacją projektu pn.: „Uruchomienie produkcji innowacyjnych stacji transformatorowych ICZ-E w przedsiębiorstwie Elektrobud S.A.” w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie:

Budowy zakładu wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu

„Budowa ogrodzenia zakładu produkcyjnego”

 

 1. ZAMAWIAJĄCY:

 

ELEKTROBUD S.A.

Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa,

NIP: 925-18-66-316, REGON: 977904481

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Zadanie polega na budowie ogrodzenia nowobudowanego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w rejonie ulicy Nowopolnej we Wschowie. Prace obejmują kompleksowe wykonanie nowego ogrodzenia o długości około 1035 m wraz z wszystkimi potrzebnymi materiałami, sprzętem, wszelkimi wymaganymi robotami budowlanymi (w tym pracami ziemnymi, montażem, itd.). Podstawowe elementy zamówienia:

 1. Ogrodzenie:
  • panele ogrodzeniowe o wysokości co najmniej 170 cm,
  • szerokość panela 250 cm,
  • panele z co najmniej 3 przetłoczeniami wzmacniającymi,
  • drut panela co najmniej fi 4 mm, oczko maksymalnie 50X200 mm,
  • słupek z profili 60x60x2 zakończony zaślepką,
  • wszystkie elementy metalowe ogrodzenia ocynkowane ogniowo, malowane proszkowo na kolor zielony,
  • płyta podmurówki prefabrykowana zbrojona o długości 2 500 cm wysokość 20 cm, grubość 5 cm,
  • łącznik betonowy o wysokości 20 cm,
  • wszystkie akcesoria niezbędne do montażu paneli, takie jak obejmy, dystanse, śruby, podkładki, nakrętki zrywalne itp.
 2. Brama:
  • brama panelowa przesuwna 180 cm x 600 cm,
  • brama ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo na kolor zielony,
  • automat to bramy z listwą zębatą w komplecie plus 50 pilotów do otwierania bramy,
  • wszystkie akcesoria niezbędne do montażu, słupki rolki, zamek itp.
 3. Furtka:
  • furtka z wypełnieniem panelowym 180 cm x 100 cm, z zamkiem,
  • słupki z profili do osadzenia furtki,
  • wszystkie akcesoria niezbędne do montażu, słupki, zamek, okucia, zawiasy itp.

 

 • WYMAGANE WARUNKI DOTYCZĄCE REALIZACJI ZADANIA

 

 1. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia stanowi cenę ryczałtową, stałą, bez możliwości roszczenia podwyższenia wynagrodzenia.
 2. Minimalny okres gwarancji oraz rękojmi na wszystkie prace budowlane oraz zastosowane materiały wynosi 3 lata od bezusterkowego odbioru końcowego.
 3. Przedmiot zamówienia uznaje się za zrealizowany po podpisaniu przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.
 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający ustala maksymalnie do 30.11.2014r.
 5. Zamawiający będzie potrącał od Wykonawcy karę w wysokości 0,1% wartości kontraktu brutto za każdy dzień spóźnienia począwszy od pierwszego dnia spóźnienia na co Wykonawca wyraża zgodę.
 6. W przypadku gdy okoliczności „siły wyższej” czasowo uniemożliwią wykonanie zobowiązań umownych, czas wyznaczony na realizację zobowiązań umownych będzie przedłużony o czas trwania okoliczności „siły wyższej”. Zamawiający musi być o tym poinformowany w formie pisemnej w terminie do 7 dni od momentu zaistnienia okoliczności „siły wyższej”, pod rygorem naliczenia kar umownych zgodnie z ppkt. 5.
 7. Przez siłę wyższą rozumie się warunki atmosferyczne, wydarzenia i okoliczności nadzwyczajne, nieprzewidywalne, niezależne od dobrej woli i intencji którejkolwiek ze stron Umowy.

 

 1. WARUNKI KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ WYKONAWCA

 

 1. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w wykonaniu ogrodzeń panelowych, w co najmniej 3 obiektach.

 

 1. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
 2. Oferta powinna być ważna co najmniej do 31.10.2014r.
 3. Wszystkie strony oferty powinny być podpisane przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy. Wszelkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
 4. Do oferty należy załączyć:
 • kompletnie wypełniony formularz ofertowy,
 • odpis z właściwego rejestru lub CEIDG wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
 • wykaz doświadczenia o którym mowa w pkt. IV niniejszego zapytania ofertowego, zawierający co najmniej nazwę i adres inwestora wraz danymi kontaktowymi,
 • karty katalogowe, inne dokumenty zawierające opisy parametrów oraz zdjęcia zaoferowanych paneli, bram, furtek oraz ważniejszych podzespołów do akceptacji,
 1. Złożona oferta powinna być kompletna oraz zawierać zapisy jednoznaczne.
 2. Zamawiający nie dopuszcza zmian złożonych ofert.
 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
 4. W razie potrzeby Zamawiający wezwie Wykonawcę do wyjaśnień, czy też uzupełnień złożonej oferty. Oferta nie może być uzupełniana o elementy takie jak cena, warunki płatności, terminy realizacji, warunki gwarancji i rękojmi.

 

 1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

 1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty, kuriera bądź też dostarczona osobiście przez Wykonawcę w zaklejonej kopercie na adres:

ELEKTROBUD S.A., Przyczyna Dolna 39, 67-400 Wschowa.

 1. Na kopercie z ofertą powinien widnieć napis: „OFERTA NA OGRODZENIE”
 2. Termin składania ofert upływa w dniu 08.10.2014r. do godz. 14:00. Decyduje data i godzina przyjęcia oferty przez Zamawiającego.
 3. Oferta złożona po czasie zostanie odrzucona.

 

 • KRYTERIA OCENY OFERT

 

 1. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert w oparciu o następujące kryteria:
Lp. Kryterium Waga
1 Cena netto oferty 100
 1. Dla potrzeb wyliczenia punktów każdej oferty zastosowany zostanie wzór:

cena najniższa/cena badana x 100 (maksymalnie 100 pkt.)

 

 • INFORMACJE DOTYCZĄCE AUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
 2. Do aukcji zaproszeni zostaną Oferenci, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu.
 3. Zaproszenie do aukcji zostanie przesłane drogą elektroniczną do osób wskazanych w formularzu ofertowym.
 4. Podczas aukcji licytowana będzie cena netto za całość zadania.
 5. Wykonawcy zobowiązani są do przesłania na wskazany numer faksu lub adres               e-mail pisemnego potwierdzenia swojej oferty ostatecznej złożonej podczas aukcji tego samego dnia, w którym odbyła się aukcja. Potwierdzenie oferty należy przesłać na formularzu załączonym do zaproszenia do przeprowadzenia aukcji. Wersję papierową potwierdzenia należy przesłać w ciągu 7 dni na adres Zamawiającego.

 

 1. WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 1. Podstawę do wystawienia faktury dotyczącej płatności końcowej stanowi protokół bezusterkowego odbioru końcowego.
 2. Termin płatności wynosi 30 dni od dnia wystawienia faktury końcowej.
 3. Sposób płatności – przelew na rachunek Wykonawcy podany na fakturze.
 4. Dopuszczalne jest wystawienie faktur częściowych wystawianych na podstawie protokołów odbioru prac częściowych po uprzednim zaakceptowaniu ich przez Zamawiającego.
 5. Dopuszczalne jest zastosowanie pierwszej płatności zaliczkowej w wysokości maksymalnie 30% wartości zamówienia.
 6. Płatności częściowe oraz zaliczkowe mogą stanowić maksymalnie 90% wartości zamówienia. Pozostałe 10% płatne będzie po podpisaniu bezusterkowego protokołu odbioru końcowego.

 

 1. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

 1. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej na 21 dni od upływu terminu składania ofert, lub w przypadku organizacji aukcji na 14 dni licząc od dnia przeprowadzenia aukcji.
 2. Informacja na temat wyników postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim uczestniczącym w nim Wykonawcom drogą elektroniczną.
 3. Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację zadania.

 

 1. DODATKOWE INFORMACJE

 

 1. Wykonawca przygotowuje ofertę na własny koszt.
 2. Zamawiający pozostawia sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
 3. Pozostawiamy sobie możliwość sprawdzenia parametrów technicznych, jakości oferowanych robót i usług. W tym celu możemy zwrócić się do wybranych oferentów, o umożliwienie nam zapoznania się z istniejącą inwestycją na miejscu u klienta. Oferent powinien umożliwić dokonanie czynności sprawdzających w terminie do 7 dni od telefonicznego wniosku Zamawiającego.
 4. Postępowanie nie podlega procedurom Prawa zamówień publicznych. Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane przez tą ustawą.
 5. Dodatkowych informacji udziela Pan Marcin Wilk, pod numerem telefonu
  65 540 80 11 oraz adresem poczty elektronicznej wilk@elektrobud.pl,
  fax 65 540 80 08.
 6. Bezpośredni link do postępowania http://www.elektrobud.pl/zapytanie-ofertowe-nr-16/ .

 

 • ZAŁĄCZNIKI

 

 1. Formularz Ofertowy.
 2. Mapa wraz z planowanym ogrodzeniem.

Rozstrzygnięcie Postępowania Ofertowego

Dodano Dnia 03.10.2014

Załączniki

Powrót na górę